Pobjeda juniora i remi kadeta u pripremnim utakmicama

21/1/2024 - 08:31 sati

Juniori Hajduka u prvoj pripremnoj utakmici pobijedili su Šibenik rezultatom 3:1. Strijelci za momčad trenera Zlatka Jerkovića bili su Marin Carev (37), Luka Vušković (43) i Andro Marušić (80). Počasni pogodak za goste postigao je u 86. minuti Marko Šalić. Za juniore su nastupili:

Hajduk (prvo poluvrijeme): Pavela, Hodak, Shahini (od 20. Tudor), Perajica, Begonja, Jurak, Vušković, Lončar, Carev, Krstanović, Bačić.

Hajduk (drugo poluvrijeme): Bosančić, Jurilj, Pavić, Tudor, Milišić, Ćalušić, Bobanović, Lekaj, Reić, Parmać, Prodanović (od 70. Marušić)

Kadeti su u ranom jutarnjem terminu ugostili juniore Primorca (S). Susret je po izuzetno hladnom i vjetrovitom vremenu završen bez pogodaka. Za momčad trenera Luke Vučka nastupili su sljedeći igrači:

Hajduk (prvo poluvrijeme): Pocrnjić, Hrastović, Burić, Čupić, Kralevski, Vojvodić, Pranić, Kajtazi, Matić, Bokan, Pedisić.

Hajduk (drugo poluvrijeme): Grubišić, Beidenegel, Proleta, Čular, Bartulović, Čorić, Mišura, Mušura (Ivaniševic), Sučić, Medvid, Perko.