Pobjeda juniora i pionira u prijateljskim utakmicama

21/1/2023 - 19:02 sati

Juniori Hajduka su na Poljudu odigrali pripremnu utakmicu protiv seniora Croatije (Z). Momčad trenera Marijana Budimira pobijedila je rezultatom 3:0. Bijeli su poveli pogotkom Jere Vrcića, na 2:0 povisio je Nino Duić, a potom je još jednom udarcem s bijele točke mrežu gostiju zatresao Vrcić. Treba dodati i da su Hajdukovi juniori dva puta pogađali  okvir gola.  Hajduk je nastupio u sljedećim postavama:

Hajduk - prvo poluvrijeme: Buljan, Đolonga, Pavić, Arković, Vrcić, Bobanović, Hrgović, Reić, Kavelj, Nazor, Duić.

Hajduk - drugo poluvrijeme: Buljan, Đolonga (od 60. Hrvojević), Pavić (od 60. Skelin), Begonja, Hrgović (od 60. Božić), Jurak, Skoko, Kavelj (od 60. Ćalušić), Vrcić (od 60. Carev), Žeravica (od 75. Jemo), Lončar (od 75. K. Antunović).

Utakmica kadeta protiv RNK Splita je otkazana, a pioniri su u jutarnjem terminu pobijedili Shakhtar rezultatom 2:1. Hajduk je nastupio u sljedećem sastavu:

Mašković (od 36. Pocrnjić), Rados, Čupić (od 36. Papić), Beidenegl, Gabrilo, Bistre (od 36. Jenjić), Tapalović (od 45. Slatina), Kutia, Šuvar (od 45. Ćukušić), Perko (od 45. Bokan), Slunjski.

Strijelci za momčad trenera Zlatka Jerkovića bili su Šime Perko i Filip Bokan.

Posljednju utakmicu dana na Poljudu su odigrali mlađi pioniri Hajduka i Shakhtara, momčad trenera Roka Španjića pobijedila je s 5:3.