Pioniri se plasirali u finale Kupa NS Split

PIONIRI: Solin - Hajduk  1:1 (jedanaesterci 2:4)
Kup Središta Split - polufinale
Stadion: Pokraj Jadra
Sudac: Mario Jadrijević (Sinj)
Strijelci: 1:0 Ćerdić (11), 1:1 Pranić (26)
Jedanaesterci: 0:1 Domazet, 1:1 Pirija, 1:2 Mlačić, P. Perko – obrana Bosančića, 1:3 Mušura, 2:3 Prgomet, 2:4 Kuzmanić, Š. Perko – obrana Bosančića
Hajduk: Bosančić, Mlačić, Milišić (od 49. Mušura), Kralevski, Vušković, Čular (od 53. Domazet), Kuzmanić, Brnada (od 69. Radman), Pranić (od 49. Pedisić), Durdov (od 68. Pregelj), Ivčević (od 49. Ora).

Pioniri Hajduka plasirali su se u finale Kupa NS Središta Split. Momčad trenera Zlatka Jerkovića u gostima je odigrala 1:1 protiv Solina te prolaz osigurala boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Solin je poveo u 11. minuti preko Bruna Ćerdića, a izjednačio je u 26. minuti Duje Pranić na asistenciju Bruna Durdova.

Hajduk je bio uspješniji u izvođenju jedanaesteraca, sv ačetiri izvođača pogodila su cilj, a vratar Ivan Bosančić obranio je udarce Petra i Šime Perka u drugoj i četvrtoj seriji.

Finale se igra na Poljudu u subotu s početkom u 13 sati, a protivnik Bijelih bit će momčad Zadra.