Pioniri poraženi od Osijeka u polufinalu Kupa

Pioniri: Osijek - Hajduk  5:3 (4:2)
Polufinale Hrvatskog nogometnog Kupa
Stadion: Gradski vrt
Sudac: Zdenko Lovrić (Đakovo)
Strijelci: 1:0 Živković (2), 1:1 Žeravica (7), 2:1 Svrzlić (16), 3:1 Tajs (20), 4:1 Tajs (33), 4:2 Orlić (34), 4:3 Ivković (36), 5:3 Perić (50-11 m)
Hajduk: Biočić, Hodak, Krstanović (od 47. Marinović), Orlić, Skelin, Ivković, Kuzmanić II, Reić, Žeravica, Lekaj (od 57. Pfeiffer), Kuzmanić I.

Pioniri Hajduka nisu se uspjeli plasirati u finale Hrvatskog nogometnog kupa. Oni su na gostovanju poraženi od Osijeka rezultatom 5:3.

U prvih 35 minuta sijevalo je na sve strane i gotovo svaka akcija je bila šansa za gol, a postignuto ih je čak šest. Nakon ranog vodstva domaćih preko Filipa Živkovića, Hajduk u sedmoj minuti dolazi do izjednačenja, a strijelac je bio Marino ŽeravicaPotom domaći postižu tri pogotka do 33. minute i činilo se da je pitanje pobjednika riješeno.

Ipak momčad trenera Marka Sičića nije se predala i u 34. minuti je Borna Orlić smanjio na 4.2. Čim se krenulo s centra u drugom dijelu, Mate Ivković pogađa domaću mrežu i vraća Bijele u igru. Konačan rezultat postavljen je u 50. minuti, a strijelac za Osijek je s 11 metara bio Matej Perić