Pioniri, kadeti i juniori u finalu Kupa NS Središta Split

7/12/2022 - 16:23 sati
Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0
Kup NS Središta Split: Hajduk - Župa Dubrovačka 4:0

PIONIRI: Hajduk – Župa Dubrovačka 4:0 (1:0)
Kup natjecanje NS Split
Stadion: Poljud
Sudac: Matej Čulina (Pridraga)
Strijelci: 1:0 Vojvodić (20), 2:0 Perko (45), 3:0 Zudin (53), 4:0 Slunjski (64)
Hajduk: Mašković (od 46. Grubišić), Rados, Papić (od 40. Čupić), Vukičević, Beidenegl (od 40. Bartulović), Vojvodić (od 46. Bistre), Šuvar (od 43. Perko), Ivanišević Dvornik (od 43. Zudin), Kutia, Tapalović (od 43. Bokan), Slunjski.

Pioniri Hajduka plasirali su se u finale Kupa NS Središta Split uvjerljivom pobjedom od 4:0 protiv Župe Dubrovačke. Prvu šansu Bijeli su stvorili već u trećoj minuti. Nakon centaršuta s desne strane šutirao je s deset metara Silvio Ivanišević Dvornik, ali je Lovro Milat obranio. Uzvratili su gosti u 15. minuti. Vlaho Gverović ukrao je loptu obrani Bijelih, ušao u šesnaesterac i šutirao koji centimetar iznad prečke. U 20. minuti Hajduk dolazi u vodstvo. Nakon kornera, u gužvi se najbolje snašao Roko Vojvodić i pogodio mrežu gostiju. Deset minuta kasnije vrlo raspoloženi Ilia Kutia pronašao je Lovru Šuvara koji sam izlazi pred gol Župe Dubrovačke, ali Milat brani njegov udarac.

Dmytro Zudin i Šime Perko ušli su u igru u 43. minuti i već dvije minute kasnije kreirali akciju za 2:0. Zudin je precizno ubacio, a Perko s tri metra ugurao loptu u mrežu. U 53. minuti u strijelce se upisao i Zudin. Kutia je brzu akciju završio asistencijom petom, a Zudin se sjurio prema golu i pogodio suprotni kut. Konačnih 4:0 postavio je Noah Ivan Slunjski nakon asistencije Davora Bistre.

-

KADETI: Solin - Hajduk 0:5 (0:2)
Sudac: Christian Vrdoljak (Opatija)
Strijelci: 0:1 Ćalušić (2), 0:2 Prodanović (38), 0:3 Durdov (50), 0:4 Fridl (61), 0:5 Žeravica (76-11 m)
Hajduk: Bosančić, Fridl, Milišić (od 62. Krstanović), Skelin, Perajica (od 62. Tudor), Hodak, Durdov (od 50. Lekaj), Reić (od 50. Žunić), Prodanović (od 67. Žeravica), Skoko, Ćalušić (od 62. Kuzmanić).

Kadeti Hajduka u Solinu su ostvarili uvjerljivu pobjedu. Momčad trenera Zvonimira Tomića postigla je čak pet pogodaka u utakmici bez rezultatske neizvjesnosti. Bijeli su poveli nakon nepune dvije minute igre, a mrežu Roka Perice zatresao je Marin Ćalušić. Vodstvo Hajduka udvostručeno je prije odlaska na odmor, a strijelac je bio Patrik Prodanović. U drugom poluvremenu trener Zvonimir Tomić izvršio je šest izmjena, ali Bijeli su nastavili u jakom ritmu i na kraju stigli do uvjerljivih 5:0 golovima Boška Jeme, Nike Fridla i Marina Žeravice s bijele točke.

-

JUNIORI: Solin - Hajduk 0:1 (0:0)
Stadion: Sinj
Sudac: Mario Soldić (Hrvace)
Strijelac: 0:1 Kavelj (66)

Hajduk: Buljan, Đolonga (od 46. Kavelj), Vušković, Jurić-Petrašilo, Hrgović, Šemiga (od 46. Capan), Sigur, Klarić-Kukuz (od 88. Pavić), Nazor (od 46. Duić), Brajković, Antunović (od 64. Jemo).

Juniori Hajduka pobijedili su u Sinju Junak s 1:0 i plasirali se u finale Kupa NS Središta Split. Prvo poluvrijeme završeno je bez pogodaka, a trenutak odluke zbio se u 66. minuti.

Ante Kavelj koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena, preciznim udarcem s 15-ak metara svladao je Darija Runju i odveo momčad trenera Marijana Budimira u finale.