HNL - 15. kolo
Sudac: Ante Znaor (Podbablje)
Strijelci: 1:0 Ćukušić (10) 2:0 Pjević (34), 3:0 Ruso (55), 4:0 Peruzović (60)
Hajduk: Burger, Slatina, Domazet (od 36. Zelić), Šimović (od 60. Maslać), Paštar, Modrić (od 60. Fejzić), Matko, Pjević (od 45. Alujević), Ruso (od 45. Katuša), Ćukušić (od 49. Peruzović), Slavka.
Hajdukovi pioniri ostvarili su još jednu uvjerljivu pobjedu protiv Solina, ovog puta u utakmici za bodove. Samo je uvod u utakmicu bio ravnopravan, sve kasnije bilo je u znaku igrača trenera Zvonimira Milića. Bijeli su poveli u 20. minuti, nakon zaista lijepe i brze akcije. Toni Ruso  izvukao se s pozicije centralnog napadača u sredinu i lijepo proigrao Ivora Pjevića koji iz prve gura u priliku Duju Ćukušića, a njegov prizemni udarac prolazi pored gostujućeg vratara Šimuna Anđelića i trese mrežu. Minutu prije odlaska na odmor Hajduk udvostručava vodstvo. S lijeve strane ubacio je Ante Šimović, a Pjević ne toliko jakim, koliko preciznim udarcem glavom s 13 metara pogađa lijevu malu mrežu.

U drugom dijelu također smo vidjeli dva pogotka Bijelih. Za 3:0 strijelac je bio Ruso preciznim volejom sa sedam metara, nakon što mu je lopta stigla odbijena od nekog iz obrane gostiju. Konačnih 4:0 postavio je Marko Peruzović samo 11 minuta nakon što je ušao u igru. Dobra akcija Hajduka završila je udarcem Matije Zelića, Anđelić je jedva uspio odbiti loptu, a Peruzović je bio najbliži i ubacio je u mrežu.

-

KADETI: Hajduk - Solin 5:1 (5:0)
Stadion Poljud
Sudac: Ante Terzić (Split)
Strijelci: 1:0 Durdov (1), 2:0 Mišura (5), 3:0 Mišura (25), 4:0 Mišura (41), 5:0 Mišura (42), 5:1 Tolić (81)
Hajduk: Bosančić, Hrastović, Proleta, Čupić, Milišić (od 75. Burić), Čular, Vojvodić (od 75. Pedisić), Kajtazi (od 56. Mišura), Durdov (od 75. Medvid), Matić (od 56. Ora), Pranić (od 68. Proleta).
Kadeti su sve riješili u prvom dijelu, na poluvrijeme se otišlo s nedostižnih 5:0, a čak četiri pogotka postigao je danas nezaustavljivi Bruno Mišura.

Čim se krenulo s centra, Bijele je u vodstvo doveo Bruno Durdov, a potom slijedi Mišurina dionica. Za 2:0 zabio je iz odbijanca već u petoj minuti, a onda dva puta svladao Ivana Pocrnjića odmjerenim udarcima s vrha šesnaesterca, birajući najprije u 25. minuti desni, pa 16 minuta kasnije i lijevi kut. Samo minutu nakon hat tricka, Mišura je četvrtim pogotkom zaključio svoj i Hajdukov današnji učinak.

Počasni pogodak Solin je postigao u 81. minuti. Nakon kornera s desne strane lopta je proslijeđena na drugu vratnicu, odakle je Antonio Tolić posprema u mrežu za konačnih 5:1.