Pioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven BelupoPioniri i kadeti: Hajduk - Slaven Belupo
Pioniri i kadeti: Hajduk - Slaven Belupo

PIONIRI: Hajduk – Slaven Belupo  3:0 (1:0)
HNL – 9. kolo
Sudac: Teo Pavić (Split)
Strijelac: 1:0 Bartulović (30), 2:0 Vojvodić (49), 3:0 Perko (70)
Hajduk: Pocrnjić (od 60. Mašković), Rados (od 60. Zudin), Beidenegl, Čupić, Bartulović (od 60. Vukičević), Vojvodić, Ivanišević Dvornik (od 36. Slunjski), Bokan (od 48. Kutia), Perko, Bistre (od 60. Tapalović), Šuvar (od 36. Papić).

Hajdukovi pioniri pobijedili su Slaven Belupo rezultatom 3:0. Nije bilo mnogo prilika u prvom dijelu, a prva prava završila je u mreži Filipa Pomahača. Dosuđen je slobodni udarac za Bijele na 18 metara od gola. U gostujućem živom zidu bila su samo četvorica igrača, pa je Ante Bartulović snažnim i preciznim udarcem pogodio lijevi kut.

U drugom poluvremenu trener Zlatko Jerković promijenio je neke postavke u igri Bijelih, koji su postali dosta konkretniji i opasniji. Davor Bistre u 45. minuti lijepo je pronašao Šimu Perka, čiji udarac odlazi preko gola. Dvije minute kasnije Filip Bokan izvodi slobodan udarac, a Mateo Čupić šutira pored gola.

U 49. minuti prava malonogometna akcija Perka i kapetana Roka Vojvodića, koji nakon trostrukog dodavanja pronalazi lopti put do mreže. U 63. minuti Ilia Kutia istaknuo se najprije dodavanjem za Perka koji je ometen u izglednoj prilici, a onda i snažnim udarcem koji je obranio gostujući vratar.

Konačnih 3:0 postavio je Perko u posljednjoj minuti susreta odličnim udarcem iskosa, vanjskim dijelom kopačke u suprotne rašlje.

-

KADETI: Hajduk – Slaven Belupo  7:1 (1:0)
Sudac: Marino Majstrović (Split)
Strijelci: 1:0 Reić (32), 2:0 Žeravica (50), 3:0 Skoko (65), 3:1 Aščić (75), 4:1 Reić (77), 5:1 Durdov (81), 6:1 Žunić (88), 7:1 Lončar (90)
Hajduk: Bosančić, Fridl, Krstanović (od 81. Tolja), Skelin, Perajica, Hodak (od 69. Carević), Žeravica (od 79. Žunić), Reić (od 79. Kuzmanić), Prodanović (od 69 Durdov), Lončar, Skoko (od 69. Lekaj).

Kadeti Hajduka ostvarili su visoku pobjedu od 7:1. Nije se to moglo predvidjeti nakon prvih 45 minuta, u kojima su Bijeli stekli vodstvo od 1:0. U prvih pola sata nije bilo velikih prilika, a onda je u 32. minuti najprije udarac Marina Žeravice netko iz obrane gostiju izbio s gol linije, da bi potom Žeravica gurnuo povratnu loptu za Duju Reića, koji je s ruba šesnaesterca poslao pravu bombu, a lopta se od prečke odbila u mrežu. Potom je Patrik Prodanović dva puta zaprijetio gostima, ali su njegovi pokušaji zaustavljeni, a lijepu priliku imao je i Žeravica nakon momčadski vrlo dobro odrađenog presinga u prvoj trećini protivnika.

Drugo poluvrijeme donijelo je pravu golijadu momčadi trenera Zvonimira Tomića koja je u posljednja tri gola postigla ukupno 16 pogodaka. Žeravicin gol za 2:0 mogao je zadovoljiti i najzahtjevnije gledatelje. Precizan dupli pas, ulazak u šesnaesterac, pa potom lažnjak kojim su izbačena dva protivnika i lagano plasiranje lopte uz vratnicu. U 58. minuti vidjeli smo lijep ubačaj Ivana Krstanovića s lijeve strane, a odličan volej Lovre Lončara s 14 metara fantastično je obranio Teo Kolar. U posljednjih 25 minuta postignuto je čak šest pogodaka. Najprije je Noa Skoko povisio vodstvo Bijelih, da bi potom nakon slobodnog udarca za goste s desne strane, loptu glavom u mrežu zakucao Marko Aščić i vratio nadu gostima. U 77. minuti Reić postiže svoj drugi pogodak, četiri minute kasnije strijelac je iz blizine Bruno Durdov nakon ubačaja Tome Žunića s lijeve strane. U 88. minuti snažno šutira Marin Kuzmanić, vratar kratko odbija loptu, a Žunić je posprema u mrežu. U posljednjoj minuti susreta Mateo Lekaj je prošao po lijevoj strani i ubacio, a Lončar postavio konačnih 7:1 i okrunio svoju odličnu igru u kojoj je imao čak tri asistencije.