PIONIRI: Hajduk – Istra 1961  5:2 (3:0)
Utakmica 21. kola Prve HNL
Gledatelja: 30
Sutkinja: Jelena Pejković (Split)
Strijelci: 1:0 Brkljača (8), 2:0 Petrović (13), 3:0 Vrcić (22), 3:1 Franković (48), 4:1 Vrcić (60), 5:1 Brkljača (62), 5:2 Cukon (65)

Hajduk: Mišević, Ðolonga, Botica (od 62. Stjepanović), Goreta, Prpić, Klarić-Kukuz (od 62. Jurić-Petrašilo), Nazor (od 62. Radonić), Brkljača, Petrović (od 36. Jelić), Škorlić (od 62. Kamber), Vrcić (od 65. Brajković).

Pioniri Bijelih pobijedili su na Poljudu Istru 1961 rezultatom 5:2, dvostruki strijelci bili su Marko Brkljača i Jere Vrcić, a mrežu gostiju pogodio je i Mislav Petrović. Igralo se po jakoj kiši, a Bijeli su poveli u 18. minuti nakon lijepe akcije Petrovića po desnoj strani. Mladi Hajdukov napadač izvrtio je svoje čuvare i onda povratnom loptom proigrao Brkljaču kojem nije bilo teško pogoditi nezaštićenu mrežu. Kod drugog pogotka Petrović je sve napravio sam. Došao je do ruba šesnaesterca i onda desnom nogom neobranjivo naciljao suprotni kut vrata Puljana. Strijelac trećeg pogotka bio je Vrcić u 52. minuti, precizno je prebacio gostujućeg vratara Carla Juraka i donio visoku prednost svojoj momčadi. Vodstvo momčadi trenera Marka Sičića, Puljani su smanjili u 48. minuti, Noel Vranković je snažno potegao s više od 20 metara, lopta je pogodila nekoga u bloku i prevarila domaćeg vratara Luigija Miševića. Stanje na semaforu nije se mijenjalo do 60. minute, a onda su u završnih 10 minuta postignuta još tri pogotka. Hajduk su do vodstva od 5:1 svojim drugim pogocima doveli Vrcić i Brkljača, a konačnih 5:2 postavio je Puljanin Marko Cukon.

------------

Kadeti: Hajduk – Istra 1961  4:0 (3:0)
Gledatelja: 50
Sutkinja: Vesna Budimir (Podstrana)
Strijelci: 1:0 Ljubičić (19), 2:0 Ljubičić (24), 3:0 Ljubičić (27 – 11 m), 4:0 Domančić (67)

Hajduk: Silić, Unušić, Bekavac, Buljan, Galić, Grabovac (od 50. Mamić), Biuk, Klarić (od 65. Botica), Ljubičić (od 65. Domančić), Čubelić (od 50. Krolo) , Topić .

Kadeti su također bili uvjerljivi, već nakon pola sata igre na semaforu je svijetlilo 3:0 i pobjednik je bio riješen. Sva tri pogotka djelo su Marina Ljubičića, najprije efektno udarcem iz okreta u suprotne rašlje, potom u akciji jedan na jedan te naposlijetku iz kaznenog udarca koji je izborio Stipe Biuk. U drugom poluvremenu prestala je padati kiša, a mreža gostiju zatresla se samo jednom. Strijelac za konačnih 4:0 bio je u 67. minuti Marko Domančić koji je lijepo prihvatio jednu dubinsku loptu, zaobišao gostujućeg vratara Ivana Filipa Sabattija i plasirao je u mrežu. Najviše problema u nastavku je gostima zadavao neuhvatljivi Biuk. Hajdukova 'jedanaestica' stalno je kreirala nered po desnoj strani gostujuće obrane i pravo je čudo da nijedan od njegovih ubačaja nije bio proslijeđen iza leđa gostujućeg vratara. S druge strane najčešće je prijetio Domagoj Topić, čije je udarce u dva navrata odlično zaustavio vratar Sabatti. Gosti su pokušavali zaprijetiti iz kontri, ali je obrana Bijelih sve pokušaje uspješno zaustavila i momčad trenera Jure Srzića zasluženo je upisala nova tri boda.