Bez gledatelja
Sudac: Ante Jurić (Split)

Strijelac: 1:0 Lončar (57)

Hajduk: Bezeljak, Hodak, Kanaet (od 36. Skelin), Orlić (od 51. Carević), Vušković, Ivković, Žeravica, Reić, Žunić (od 63. Butić), Lončar, Kuzmanić (od 49. Bašić).

Hajdukovi pioniri s minimalnih 1:0 svladali su na pomoćnom terenu stadiona Poljud momčad Varaždina i ostvarili drugu uzastopnu prvenstvenu pobjedu.

Jedini pogodak vrijedan tri boda za Bijele je u 57. minuti postigao Lovre Lončar.

Kadeti: Hajduk - Varaždin 4:0 (2:0)
Sutkinja: Jelena Pejković (Split)

Strijelci: 1:0 Obadić (31), 2:0 Antunović (44), 3:0 Nazor (59), 4:0 Hrgović (62)

Hajduk: Mišević, Jurić-Petrašilo, Radonić (od 70. Kukoč), Prpić, Goreta, Brajković, Nazor (od 70. Škorlić), Capan (od 70. Vrcić, Antunović (od 58. Klarić-Kukuz), Obadić (od 58. Hrgović), Petrović (od 70. Baturina).

Kadeti Bijelih su uvjerljivo pobijedili Varaždin, gostujući vratar Samuel Taradi četiri puta je vadio loptu iz mreže. Na prvi gol momčadi trenera Mislava Karoglana čekalo se do 31. minute, strijelac je bio Nikola Obadić. Minutu prije poluvremena Mate Antunović povećao je vodstvo Bijelih, a u drugom dijelu posao su dovršili Krešimir Nazor i Šimun Hrgović, koji se u strijelce upisao samo četiri minute nakon što je zamijenio Obadića.