PIONIRI: Hajduk - Lokomotiva 0:0
1. HNL – 2. kolo
Sudac: Josip Žeravica (Kaštel Sućurac)
Hajduk: Vunić, Vuković, Šafradin (od 46. Vrbat), Rajčić (od 71. Papić), Šatalić (od 59. Ivanschuk), Vetma (od 46. Kapov) ), Majić, Perković, Cvjetković, Buklijaš (od 59. Bijedić), Špičko (od 86. Bilić).

Pioniri Hajduka nakon gostujuće pobjede u Solinu na startu novog prvenstva, u drugom kolu na Poljudu su remizirali protiv Lokomotive.

U 90 minuta nije bilo pogodaka, Ivan Vunić i Noa Sičaja sačuvali su svoje mreže netaknutima i objema momčadima na kraju je pripao po jedan bod.  U sljedećem kolu momčad trenera Siniše Šegovića gostovat će kod Lučkog.

-

KADETI: Hajduk - Lokomotiva 1:1  (0:0)
Sudac: Paško Mandić (Bogdanovići)
Strijelci: 1:0 Juričić (53), 1:1 Jemin (82)
Hajduk: Pocrnjić, Beidenegl, Bartulović, Juričić (od 78. Brkljača), Papić (od 78. Maglica), Jenjić, Huram (od 60. Bralić), Bokan (od 67. Alujević), Mišura (od 67. Perko), Čupić, Ivanišević Dvornik (od 78. Krešić).

I susret kadeta Hajduka i Lokomotive završio je remijem pa jedni i drugi nakon odigrana dva kola imaju po četiri boda. Momčad trenera Jure Ivankovića bila je bliže pobjedi, zahvaljujući vodećem pogotku Matea Juričića u 58. minuti, Bijeli su bili u prednosti sve do osam minuta prije kraja, kada je za goste pogodio Niko Jemin i postavio konačnih 1:1.