Utakmica 18. kola Prve HNL
Igralište: Stadion Cibalia
Gledatelja: 100
Sudac: Denis Plantosar (Darda)
Strijelci: 1:0 Bosak (22), 1:1 Jurlin (32), 2:1 Goman (42), 2:2 R. Brajković (51), 3:2 Bosak (57)
Hajduk: Buljan, Katić (od 36. Hrgović) Ivanković, Šimić, Šimičić, Ivković, Duić (od 47. Božić), Jurlin (od 63. Arković), Sekulić, R. Brajković, D. Brajković.

Pioniri Bijelih poraženi su na gostovanju kod Cibalije s 3:2. Poveli su domaći u 22. minuti nakon jedne kontre, a strijelac je bio David Bosak. Hajduk je izjednačio u 32. minuti, glavom je vratara Luku Marjanovića svladao Stipe Patrick Jurlin. S ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u 42. minuti domaći opet vode, strijelac je Marko Goman. Devet minuta kasnije nakon prekida, rezultat u ravnotežu vraća Roko Brajković. Tri boda domaćinu svojim drugim pogotkom iz gužve nakon kornera donosi Bosak.

---
Pioniri: Cibalia – Hajduk  1:0 (0:0)
Sudac: Dario Bel (Osijek)
Strijelac: 1:0 Kamenicki (78)
Hajduk: SilićVukman, Prpić, Bradarić (od 61. Pelivan), Dominić, Klarić-Kukuz, Brkljača (od 64. Žulić), Čuić (od 54. Vrcić), Želalić (od 46. M. Petrović), Mihalinec (od 46, L. Petrović), Ravlić (od 54. Čengić).

I kadeti Bijelih doživjeli su poraz u Vinkovcima,  unatoč inicijativi u prvom poluvremenu i nekoliko stvorenih prilika. Trenutak odluke dogodio se u 78. minuti, kada je Alen Kamenicki iskoristio nesporazum u gostujućoj obrani, došao do lopte i pogodio mrežu za pobjedu svoje momčadi.