
JUNIORI: Sesvete - Hajduk
1:5 (1:3)
1. HNL – 22. kolo
Igralište: NK Sesvete
Sudac: Davor Ješić
Strijelci: 1:0 Boluwatife (14), 1:1 Skoko (37), 1:2 Žeravica (38), 1:3 Skoko
(45), 1:4 Kajtazi (54), 1:5 Žeravica (66)
Hajduk: Hrvojević, Fridl (od 59. Gabrić), Tudor, Mlačić, Krstanović, Hodak,
Skoko (od 79. Rifa), Kajtazi (od 59. Ćalušić), Lončar (od 79. Buljan), Žeravica
(od 79. Matić), Zudin (od 68. Milišić).
Juniori Hajduka na gostovanju u Sesvetama su ponovili rezultat iz prošlog kola, kada je na Poljudu svladana Mladost (Ž) s 5:1. Zanimljivo da je ovo treća utakmica u nizu koju igrači trenera
Zvonimira Tomića rješavaju u svoju korist s četiri pogotka razlike.
Početak je pripao domaćinu koji dolazi u vodstvo u 14. minuti, a strijelac je Olabige Boluwatife Ayomide. Sesvete su držale vodstvo do 37. minute, a onda slijedi preokret i u dvije minute preko Noa Skoke i Marina Žeravice Hajduk dolazi u vodstvo. U posljednjoj miniuti prvog poluvremena Skoko svojim drugim pogotkom omogućava Hajduku miran ulazak u drugi dio susreta.
Bijeli su nastavili s efikasnom igrom i u drugom dijelu. Nakon samo devet minuta, Sebastijan Kajtazi postiže četvrti pogodak za Hajduk, a konačnih 1:5 postavio je drugi dvostruki strijelac na ovom susretu - Žeravica.