Osma pobjeda za redom: Hajdukovi juniori slavili na gostovanju u Zaprešiću

Utakmica 8. kola 1. HNL
Igralište: Ivan Laljak Ivić
Gledatelja: 20
Sudac: Igor Marić (Sisak)

Strijelci: 0:1 Ljubičić (12), 0:2 Ljubičić (27), 0:3 Domančić (50), 1:3 Selman (81)

Hajduk: Perić, Buljan, Ljubičić, Dominić (od 65. Posinković), Domančić (od 56. Petrović), Breškić, Brkljača (od 76. Topić), Pelivan (od 76. Grabovac), Krolo, Lazar (od 56. Botica), Biuk (od 65. Mamić).

Još jednu pobjedu ostvarili su Hajdukovi juniori u 8. kolu 1. HNL. Momčad trenera Marijana   Budimira  pobijedila je u Zaprešiću Inter s 3:1, u utakmici lišenoj bilo kakve neizvjesnosti. Nakon 27 minuta Hajduk je imao vodstvo od 2:0, a dvostruki strijelac bio je Marin Ljubičić, koji se tako učvrstio na čelu ljestvice strijelaca s 11 pogodaka. Asistent je oba puta bio Stipe Biuk nakon odličnih prodora po lijevoj strani i ubačaja koje je bijela 'devetka' bez problema ubacila u mrežu.

U petoj minuti drugog dijela stigla je i potvrda da tri boda idu u Split. Ovog puta Ljubičić je bio asistent s ruba šesnaesterca, a Marko Domančić najspretniji pred golom Lovre Blagusa. Inter je u posljednjih 15 minuta donekle preuzeo inicijativu, ali za više od počasnog pogotka Đevada Selmana nisu imali snage, niti vremena.