Gradski vrt: Osijek - Hajduk 2:1

5/12/2018 - 18:57 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Osijek - Hajduk (Gradski vrt, 5/12/2018)"
Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1Osijek - Hajduk 2:1

Kraj utakmice

90 Igrat će se još tri minute dodanog vremena.

90 Treća promjena u sastavu Osijeka. Ušao je Dugandžić umjesto Hentyja.

88 Žuti karton dobio je Lončar.

87 Treća promjena u sastavu Hajduka. Ušao je Ivanovski umjesto Palaverse.

83 Druga promjena u sastavu Hajduka. Ušao je Fomitshow umjesto Bradarića.

82 Pucali su Jradi pa Nejašmić nakon ubačaja iz slobodnjaka, oba šuta su blokirana.

80 Druga izmjena u sastavu Osijeka. Ušao je Lončar umjesto Bobana.

77 Kontra Bijelih, Jairo je dobio loptu na desnu stranu, pokušao je ubaciti u sredinu, ali blokiran je u posljednji trenutak.

69 Žuti karton dobio je Boban.

67 Prva izmjena kod Osijeka. Ušao je Pilj umjesto Hajradinovića.

64 GOOOOOOOOOOOOOOL 2:1 Gyurcso! Jairo se riješio Bočkaja, idealno je ubacio na pet metara odakle Gyurcso pogađa praznu mrežu.

60 Odličan prodor Juranovića koji daje loptu Caktašu, ovaj je sjajno potegao sa 16 metara, ali vratar Osijeka se ispružio i uspio nekako odbiti loptu u korner.

59 Jradi je pucao s više od 20 metara, siguran je Malenica.

57 Gyurcso je izveo slobodan udarac, lopta je odsjela na desnoj stativi. U nastavku akcije Jradi je ubacio s desne strane na vrh šesnaesterca odakle Palaversa tuče malo preko vrata.

55 Pušić je srušio Gyurcsa na rubu šesnaesterca. Dobio je žuti karton, a Hajduk će imati slobodan udarac.

53 Pucao je Caktaš iz slobodnjaka s više od 25 metara, Malenica je uhvatio loptu u ruke.

50 Prva izmjena u sastavu Hajduka, ušao je Gyurcso umjesto Jurića.

50 Ismajli je dobio žuti karton.

47 Marić je nakon pogreške Hajdukove obrane izašao sam pred Ljubića, obranio je vratar Bijelih.

47 Pucao je Boban s 19 metara, prošlo je pokraj vrata.

46 Počelo je drugo poluvrijeme. Nema promjena u sastavima.

45+4 Gotovo je prvo poluvrijeme utakmice u Gradskom vrtu. Trenutni rezultat, Osijek - Hajduk 2:0.

45+4 Ubacio je Mudražija, pucao je Marić iz blizine, otišlo je pored vrata.

45 Igrat će se još najmanje četiri minute dodanog vremena u prvom poluvremenu.

45 Pucao je Palaversa s 20 metara, otišlo je preko vrata.

40 Pogriješio je sada Ljubić u dodavanju, izašao je Hajradinović sam pred njega, ali odbio je vratar Bijelih njegov udarac u korner.

39 GOL 2:0 Henty. Boban je ubacio s desne strane na 15 metara odakle Henty šalje loptu pored Ljubića.

36 Žuti karton dobio je Škorić.

26 GOL 1:0 Bočkaj! Grgić je s desne strane vratio loptu na suportnu stranu šesnaesterca gdje je loptu primio Bočkaj i s nekih 15 metara iskosa pogodio za vodstvo.

25 Pucao je Grgić s 15 metara iskosa, nije pogodio okvir vrata.

21 Sjajan prodor Bradarića po lijevom krilu i oštar ubačaj pred vrata, obrana domaćih uspjela je očistiti opasnost.

13 Caktaš je proigrao Jaira na lijevu stranu, Brazilac je pokušao vratiti u sredinu za Caktaša, ali braniči Osijeka u posljednji trenutak su izbacili u korner.

5 Tri minute se ukazivala pomoć vrataru Bijelih kojem je Marić raskrvario nos, ali Ljubić se ipak pridigao i nastavit će susret.

2 Dobio je Marić loptu između dva stopera Bijelih, Ljubić je krenuo pokupiti, ali poskliznuo se. Vartar Bijelih ipak je uspio spriječiti udarac, ali Marić ga je pri tom udario nakon čega je Pajač sudio prekršaj. Ljubiću se ukazuje pomoć na travnjaku.

1 Počela je utakmica u Gradskom vrtu. Sretno Bijeli!

Glavni sudac utakmice je Igor Pajač iz Zeline, pomoćnici su mu Bojan Zobenica iz Velike Gorice i Vedran Đurak iz Siska, četvrti sudac je Borut Križarić iz Čakovca. Prvi dodatni sudac je Marko Matoc iz Zaprešića, drugi dodatni je Igor Križarić iz Čakovca.