Odličan start Lige prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2

30/9/2021 - 17:49 sati
UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2
UEFA Liga prvaka mladih: Škendija - Hajduk 0:2

Juniori: Škendija - Hajduk  0:2 (0:1)
Liga prvaka mladih – 1. kolo
Stadion: S.C. Petar Miloševski – Skopje
Strijelac: 0:1 Čuić (29), 0:2 Čuić (56)

Shkendija: Bedjeti, Berzati, Amiti (od 56. Meljichi), Emini, Osmani (od 62. Ismani), Ramadani, Rakipi, Kaba Jakupi (od 70. Hamza), Shabani (od 62. Memedi), Elezi, Nazifi (od 81. Demiri).

Hajduk: Silić, Škaričić, Bradarić, Vladušić, Hrgović (od 82. Dominić), Capan, Pukstas (od 90. Prpić), Brkljača (od 82. Jakir), Domančić, Čuić (od 86. Vrcić), Antunović (od 46. Lazar).

Juniori Hajduka ostvarili su pobjedu u prvoj utakmici Lige prvaka mladih (UEFA Youth League). Momčad trenera Marijana Budimira u Skopju je prikazala odličnu igru, nametnula se posjedom i dominacijom te zasluženo pobijedila rezultatom 2:0.

Prvi udarac prema golu Nijasa Bedjetija u 12. minuti s 18 metara je uputio Marko Capan. Tri minute kasnije pokušao je Marko Brkljača s 20 metara, ali domaći vratar je siguran. Rokas Pukstas se u 23. minuti lažnjakom lijepo oslobodio svog čuvara i pucao s 10 metara, ali je Bedjeti opet obranio.

Bijeli su poveli u 29. minuti. Šimun Hrgović, Marko Domančić i Mate Antunović presingom su natjerali domaće na pogrešku u svojoj polovici, a potom je Antunović precizno pronašao Filipa Čuića koji iz blizine pogađa mrežu Škendije za slavlje Bijelih, koji su danas nastupili u zlatnim dresovima. Tek u 36. minuti vidjeli smo prvi udarac domaćih prema vratima Hajduka. Nakon oduzete lopte na sredini igrališta šutirao je Kaba Jakubi, ali je Toni Silić obranio.

U drugom poluvremenu Franjo Lazar zamijenio je asistenta za gol Antunovića i nakon šest minuta opasno zaprijetio udarcem s distance, ali Bedjeti je opet obranio. U 56. minuti Lazar je oduzeo loptu na svojoj polovici, osvojio dosta prostora i onda dugom loptom pronašao Čuića koji je smireno i efektno prebacio istrčalog Bedjetija

Dvostruki strijelac Čuić potom je u 86. minuti napustio teren ispraćen pljeskom navijača, a u igru je ušao Jere Vrcić, koji je tako dobio priliku da nastupom i pobjedom u prvoj utakmici u ovom renomiranom natjecanju proslavi 17. rođendan. Malo je nedostajalo da sve uljepša i golom jer je već u sljedećoj minuti bio u opasnoj akciji, ali je njegov udarac obrana domaćih odbila u korner.

Čestitke igračima i stožeru na vrijednoj pobjedi i prikazanoj igri, Bijeli uzvrat na Poljudu koji je na rasporedu 20. listopada, dočekuju s dva pogotka prednosti.