Nogometašice Hajduka doživjele prvi poraz u sezoni

9. kolo 2. HNLŽ
Igralište: Buševac

Strijelkinja: 1:0 Godinić (41.)

ŽNK Hajduk: Matković, Prskalo, Granić (od 61. Livaja), Baraban (od 26. Rusković), Turkalj, Mišura, Deranja (od 82. Ercegović), Dugandžić, Lovrinčević, Bakalar (od 56. Šunjić), Sušak. Trenerica: Tamara Benković

Hajdukove nogometašice doživjele su prvi poraz u aktualnoj sezoni u susretu protiv Gorice koji je odigran u nedjelju. Domaća ekipa slavila je s minimalnih 1:0, pogodak je postigla Andrea Godinić u 41. minuti susreta te tako zadržala Goricu na prvom mjestu tablice.

Hajdučice su pokušavale doći do izjednačenja, međutim u 52. minuti ostale su s igračicom manje, nakon što je Marija Turkalj dobila drugi žuti karton.

Do kraja utakmice se rezultat nije mijenjao te ŽNK Hajduk trenutno zauzima drugo mjesto na tablici uz samo jedan primljeni pogodak u dosadašnjem tijeku sezone.