Nejašmić odigrao cijeli susret u pobjedi mlade Hrvatske protiv Grčke

13/10/2020 - 18:19 sati

Darko Nejašmić odigrao je svih 90 minuta susreta u pobjedi mlade reprezentacije Hrvatske koja je u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo u gostima rezultatom 1:0 svladala Grčku. Izabranici Igora Bišćana ovom su pobjedom trenutno zauzeli prvo mjesto ljestvice svoje skupine.

Veznjak Bijelih je podsjetimo prije pet dana zabio dva pogotka u visokoj 10:0 pobjedi protiv San Marina, a danas je ponovno bio važan kotačić na sredini terena u slavlju protiv jednog od direktnih konkurenata. Ivan Dolček i David Čolina danas nisu nastupili.

Stoper Hajduka Nihad Mujakić bio je kapetan U-21 reprezentacije BiH u ogledu s Njemačkom. Mujakić je igrao svih 90 minuta susreta, a njegova reprezentacija poražena je rezultatom 1:0.

Kristian Dimitrov odigrao je cijelu utakmicu za A reprezentaciju Bugarske protiv Walesa koja je odigrana u sklopu Lige nacija. Bugarska je poražena s minimalnih 1:0.