Nastupi hajdukovaca za mlade reprezentacije, Hrastović strijelac za U-18

10/9/2024 - 20:06 sati

Hrvatska reprezentacija do 19 godina nakon neodlučenog rezultata protiv Engleske i u posljednjem susretu turnira remizirala je protiv italije. Utakmica u Nedelišću završila je rezultatom 2:2.

Raul Bezeljak čuvao je vrata cijelu utakmicu, od početka je u sastavu bio i Noa Skoko, ali je u 35. minuti zamijenjen zbog lakše ozljede. Luka Hodak odigrao je prvo poluvrijeme, a Marin Ćalušić ušao je u igru u 75. minuti.

Hrvatska U-16 reprezentacija u Barceloni se još jednom sastala sa  Saudijskom Arabijom. Ovog puta susret je završen bez pobjednika, bilo je 1:1.

Roko Burger branio je cijelu utakmicu, a cijeli susret odigrao je i Marin Modrić. U 55. minuti zamijenjeni su Duje Slatina i Frane Alujević, a Ante Šimović odigrao je jedno poluvrijeme.

U-18 reprezentacija pobijedila je UAE s 2:1, a jedan pogodak postigao je Zvonimir Hrastović.