Nastup trojice igrača Hajduka u pobjedi U-19 reprezentacije, Čuić asistirao za jedini gol BiH

13/11/2021 - 19:58 sati
Preuzmi Hajduk Digital TV i budi korak ispred!

Hrvatska U-19 reprezentacija u kvalifikacijama za EP, u Karlovcu je pobijedila Armeniju s 2:0. Luka Bradarić odigrao je svih 90 minuta i asistirao za prvi pogodak.

Marko Brkljača započeo je susret i zamijenjen je u 72. minuti, a Ivan Krolo u igru je ušao u 87. minuti.

U posljednjem kolu kvalifikacija sastaju se Hrvatska i Škotska, utakmica se igra u utorak, 16. studenoga s početkom u 12:00 sati.

Filip Čuić odigrao je 71 minutu u remiju U-19 reprezentacija Irske i BiH  te asistirao za jedini pogodak gostujuće momčadi.