Mostar: Zrinjski i Hajduk remizirali u prijateljskom susretu

22/3/2024 - 20:17 sati
Utakmice
Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1
Prijateljska utakmica: Zrinjski - Hajduk 1:1

Zrinjski - Hajduk 1-1 (1-1)
Prijateljska utakmica
Stadion HŠK Zrinjski
Gledatelja: 7000
Sudac: Josip Martinović (Čapljina)

Zrinjski: Marić (od 46. G. Karačić), Ćorluka (od 46. Memija), Šunjić (od 74. Begić), Barišić (od 57. Magdić), Corda (od 46. Tičinović), Savić (od 57. Ramić), Bradarić (od 57. Lukanić), Malekinušić (od 46. Jukić), Kiš (od 56. Zlomislić), Ćuže (od 46. Hrvanović), Mulahusejnović (od 74. D. Karačić).

Trener: Željko Petrović.

Hajduk: L. Kalinić (od 90. Pavela), Moufi (od 83. Krstanović), Mikanović (od 88. Bobanović), Ferro (od 62. Jurić-Petrašilo), Hrgović, Krovinović (od 83. Skelin), Odjidja, Sahiti, (od 88. Mlačić) Pukštas, Brekalo (od 46. Dajaku), N. Kalinić (od 46. Čuić, od 83. Bačić).

Trener: Mislav Karoglan.

Strijelci: 1-0 Ćuže (3.), 1-1 N. Kalinić (13.)

Zrinjski i Hajduk remizirali su u prijateljskoj utakmici odigranoj na stadionu HŠK Zrinjski u Mostaru. Oba pogotka u vrlo dinamičnom prvom poluvremenu dogodila su se na samom početku utakmice.

Domaćin je do prednosti stigao pogotkom Ćuže koji nakon ubačaja iz kuta u 3. minuti ostao sam na drugoj stativi te neometan iz velike blizine pospremio loptu u mrežu. Igrači Zrinjskog ušli su bolje u susret te su do desete minute imali nekoliko udarca prema vratima Lovre Kalinića

Ipak, Hajduk je nakon toga preuzeo igru, a izjednačujući pogodak dogodio se u 13. minuti susreta. Odjdija je pokrenuo akciju, dao je na stranu za Moufija koji šalje ubačaj na drugu stativu za Krovinovića, ovaj lijepo glavom vraća na pet metara, a Nikola Kalinić pogađa za izjednačenje.

Ubrzo nakon toga i Pukštas je pogodio, međutim njegov pogodak je poništen zbog zaleđa. Vidjeli smo do kraja prvog poluvremena još nekoliko potencijalno izglednih situacija pred oba gola, međutim mreže su ostale netaknute.

Drugo poluvrijeme odigrano je u smanjenom intenzitetu, oba trenera napravila su veliki broj izmjena, a rezultat se nije mijenjao.

Dodajmo kako je utakmica privukla veliki broj gledatelja na stadion HŠK Zrinjski gdje je vladala zaista lijepa i ugodna atmosfera. Još jednom se zahvaljujemo domaćinu na iznimnom gostoprimstvu.