Mlađi početnici II pobjednici Arena Cupa

11/11/2019 - 12:27 sati

Hajdukovi mlađi početnici II (2012) osvojili su međunarodni nogometni turnir Arena Cup koji je odigran u Mostaru i Međugorju.

Igrači pod vodstvom trenera Ante Puljiza u četvrtfinalu su pobijedili ŠN As Međugorje s 4:1, a prolaz u finale su izborili boljim izvođenjem kaznenih udaraca u utakmici s Adriaticom. Nakon 1:1, Hajduk je prošao dalje s ukupnih 4:3. U finalu su Bijeli uvjerljivo s 4:1 nadigrali SF Derby Sarajevo i ponijeli pobjednički pokal.

Početnici II (U-10) trenera Roberta Jurice su osvojili treće mjesto u svojoj kategoriji. U utakmici za plasman u finale Bijeli su s minimalnih 1:0 poraženi od UŠS Sport Talent Mostar, a potom su u utakmici za treće mjesto pobijedili ŠN As Međugorje s 2:0.