Mijo Caktaš: Svaka čast ekipi, zaslužili smo ovo danas

10/2/2021 - 22:47 sati
Prva momčad
Sve vijesti vezane za temu "Rijeka - Hajduk 0:1 (Rijeka, 10/2/2021)"
Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1Rijeka - Hajduk 0:1
Rijeka - Hajduk 0:1

Mijo Caktaš postigao je pobjednički pogodak za Hajduk u pobjedi protiv Rijeke na Rujevici. Igrala se 94. minuta utakmice kada je jedna lopta nakon ubačaja iz prekida stigla do Caktaša koji smireno s desetak metara pogađa pored nemoćnog Nevistića.

- Bila je ovo jako teška utakmica, svaka čast mojim suigračima, borili su se do zadnje minute i eto na kraju nas je nagradilo tim mojim pogotkom. Ekipa je zaslužila ovo danas - istaknuo je Caktaš nakon utakmice.