Marko Livaja zabio za Hrvatsku u pobjedi protiv Kanade

27/11/2022 - 19:02 sati

Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Kanadu rezultatom 4:1 u drugoj utakmici na Svjetskom prvenstvu u Kataru.

Hajdukov napadač Marko Livaja započeo je utakmicu i zabio pogodak za preokret u 44. minuti susreta. Livaja je precizno pogodio s vrha šesnaesterca u donji desni vratarev kut, a za gol mu je asistirao Josip Juranović. Marko Livaja prvi je igrač Hajduka koji je zabio za Hrvatsku na Svjetskim prvenstvima.

Kanada je u vodstvo došla u 2. minuti susreta golom Daviesa. Na 1:1 izjednačio je Andrej Kramarić u 36. minuti, zatim je do kraja poluvremena Livaja postigao već spomenuti pogodak, a svoj drugi gol Kramarić postižu u 70. minuti za 3:1. Posljednji pogodak za Hrvatsku postigao je Lovro Majer u 4. minuti nadoknade.