Marko Livaja nakon derbija: Odigrali smo mušku utakmicu, imamo puno dobrih mladih igrača

5/5/2021 - 21:07 sati
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Dinamo (Z) 1:1 (Split, 5/5/2021)"
Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1Hajduk - Dinamo (Z) 1:1
Hajduk - Dinamo (Z) 1:1

Marko Livaja postigao je svoj prvi pogodak u derbijima s Dinamom, ujedno i svoj prvi pogodak na Poljudu, u utakmici koja je završila rezultatom 1:1. Zabio je Livaja za izjednačenje u 44. minuti pri vodstvu gostiju, a pokazalo se da je to bio i konačni rezultat derbija u kojem je Hajduk u sudačkoj nadoknadi imao veliku priliku za sva tri boda.

- Odigrali smo mušku utakmicu, u prvom poluvremenu smo bili možda bolji od njih, ali napravili smo grešku kod njihovog gola i te greške moramo svesti na minimum. To nam se događa već par utakmica, imamo još mjesta za napredak, imamo dosta mladih igrača koji su se dobro snašli i koji igraju jako dobar nogomet. Žao nam je malo što nismo uzeli sva tri boda jer imali smo ovu priliku u zadnjoj minuti kada smo pogodili prečku, ali na koncu možemo biti zadovoljni onim što smo pokazali - kazao je Livaja nakon utakmice.