Marko Livaja: Najbitnija je pobjeda, ali imamo još dosta za raditi!

27/10/2023 - 21:59 sati
Sve vijesti vezane za temu "Slaven B. - Hajduk 0:1 (Koprivnica, 27/10/2023)"
Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1Slaven B. - Hajduk 0:1
Slaven B. - Hajduk 0:1

Marko Livaja pogotkom s 11 metara u 44. minuti susreta donio je hajdukovcima nova tri prvenstvena boda. Nakon dva poraza Bijeli su se ponovno vratili na pobjednički kolosijek. Hajdukova desetka najprije je izborila kazneni udarac nakon što je njegov udarac prema golu domaći igrač zaustavio rukom. Sudac Erceg je nakon VAR provjere pokazao na jedanaesterac kojeg je Marko sigurno realizirao za povratak Bijelih na prvu poziciju na prvenstvenoj ljestvici.

- Mislim da smo prvo poluvrijeme bili agresivni, stvarali smo prilike, zasluženo smo poveli. Imali smo par dobrih šansi na lošem terenu. Ali, najbitnija je pobjeda. Znamo koliko smo puta ovdje gubili bodove. I sve to nakon ne baš bajne situacije zadnjih mjesec dana, mislim da na nam je ova pobjeda dala mali mir. Imamo još dosta za raditi jer drugo poluvrijeme je bilo loše, moramo biti iskreni. Nabijali smo lopte, mislim da prave momčadi tako ne igraju. Moramo igrati više napadački, prvo poluvrijeme nam mora biti vodilja. Bili smo agresivni i završili akcije s udarcima prema vratima - govorio je Livaja poslije susreta...