Marko Livaja: Nagradili su nas trud i želja za pobjedom

16/10/2022 - 03:00 sati
Prva momčad
Sve vijesti vezane za temu "Gorica - Hajduk 0:1 (Velika Gorica, 15/10/2022)"
Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1Gorica - Hajduk 0:1
Gorica - Hajduk 0:1

Po tko zna koji put Hajdukova desetka Marko Livaja donio je ogromnu radost cijelom navijačkom puku Bijelih. Nakon prvog promašenog jedanaesterca u bijelom dresu, Marko je u 98. minuti susreta, na asistenciju Jana Mlakara, pogotkom svojoj momčadi donio važna tri boda na gostovanju u Velikoj Gorici. Za erupciju i oduševljenje velikog broja navijača koji su bodrili Bijele na putu prema pobjedi.

- Ova dva kola nas je malo sreća pomazila. Dali smo golove u zadnjim minutama, iako smo imali penal koji sam ja falio. Mislim da smo bili bolja momčad tijekom cijele utakmice i da nas je na kraju naš trud i želja za pobjedom nagradila - rekao je junak današnjeg susreta i najbolji igrač lige.