Maloča i Ljubičić slavili na Cipru

14/11/2009 - 16:57 sati
Ostale vijesti

Mlada hrvatska reprezentacija ostvarila je poslijepodne vrlo važnu pobjedu u kvalifikacijama za EP. Slavili su izabranici Dražena Ladića na Cipru s 1:2 nakon što su domaćini poveli. Za Hrvatsku su u drugom dijelu strijelci bili Vida i Rakitić.

Hajdukovac Ljubičić je u 46. minuti ušao u igru umjesto Jajala, a Maloča u 90. zamijenio Kalinića. Oremuš je zbog crvenog kartona iz utakmicu protiv Srbije propustio ovaj dvoboj, no konkurirat će za sljedeći već za četiri dana u Slovačkoj. Svih 90 minuta odigrao je i Hajdukov igrač na posudbi u Zadru Jozinović.

Hajdukovac Subašić u dresu Hrvatske debitirao je uspješno u prijateljskom dvoboju protiv Lihtenštajna. Mate Bilić (2), Eduardo (2) i Srna zabili su za konačnih 5:0.

Ibričić i Pandža u Lisabonu su protiv Portugala "izborili" poraz od minimalnih 1:0, dovoljno za nadu pred uzvrat u srijedu na Bilinom Polju u Zenici... Senijad je odigrao svih 90 minuta, Boris nije ulazio.