Magenta 1. HNLŽ: ŽNK Agram - ŽNK Hajduk 4:2

ŽNK Agram - ŽNK Hajduk 4:2 (1:0)
Magenta 1. HNLŽ - 3. Kolo
Stadion: ŠNC Stjepan Spajić
Sudac: Marko Bogdanić (Sisak)
Strijelkinje: 1:0 Đoković (6), 1:1 Vlastelica (61), 1:2 Grebenar (68),  2:2 Đoković (79),  3:2 Đoković (80), 4:2 Dujmović (85)
Hajduk: Faković, Dulčić, Pedić, Čikotić, Čanjevac, Brnić, Bukač (od 46. Brnić), Bakalar (od 46. Vlastelica)Vlajčević (od 86. Mišura), Sušak (od 58. Prskalo), Grebenar.

Agram je u derbiju 3. kola pobijedio Hajduk na svom terenu i zadržao vodeće mjesto na ljestvici. Domaće igračice bolje su otvorile utakmicu i prebacile težište igre na Hajdukovu polovicu. Međutim izostale su prave prilike, samo jednu stvorio je domaći sastav u 18. minuti. Najbolja igračica susreta Jasna Đoković ostala je usamljena u šesnaestercu i s osam metara šutirala pored desne vratnice. Đoković se iskupila dvije minute prije odlaska na odmor. Primila je loptu iskosa na desnoj strani, lažnjakom se oslobodila svoje čuvarice i lijevom nogom pogodila suprotni kut. S minimalnim vodstvom domaćih otišlo se na odmor.

U nastavku je postignuto čak pet pogodaka i režirana dva preokreta. Hajduk je nakon 7-8 minuta nastavka preuzeo igru, hajdučice su dominirale trkom i agresivnošću i izjednačujući pogodak visio je u zraku. Preokret je režiran u samo sedam minuta, najprije je u 61. minuti Laura Vlastelica iskoristila pogrešku domaće obrane i s 22 metra poslala loptu u nebranjenu mrežu. Potom je Andrea Grebenar iskoristila lijepu dubinsku loptu, utrčala u prazan prostor i prebacila nemoćnu domaću vratarku.

Posljednjih 11 minuta donosi novi preokret, domaće se nakon odlično izvedenog slobodnog udarca Đoković najprije vraćaju u igru, a onda mrežu Indire Faković još jednom pogađa Đoković te Ana Dujmović za konačnih 4:2 i slavlje domaćih za ostanak na vrhu ljestvice.