Livno: Troglav 1918 - Hajduk 0:0

17/11/2018 - 14:48 sati
Utakmice
Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0
Prijateljska utakmica: Troglav 1918 - Hajduk 0:0

90+1 Gotova je utakmica u Livnu. Troglav 1918 - Hajduk 0:0. #HŽV

89 Velika gužva pred vratima Troglava, lopta je išla na Saida koji je bio u idealnoj poziciji za postizanje pogotka, ali netko je u posljednji trenutak izbacio u korner. #HŽV

73 Velika prilika za Kovačevića, pucao je iz blizine ali vratar nogom brani njegov udarac. #HŽV

U drugom poluvremenu na vratima Hajduka je Roko Runje koji je zamijenio Gorana Blaževića.#HŽV

63 Odličan udarac Saida s 15 metara nakon lijepe akcije Bijelih, prošlo je tik iznad grede. #HŽV

46 Počelo je drugo poluvrijeme u Livnu. Ušao je Kovačević umjesto Gyurcsa te Čuić umjesto Šehića #HŽV

45+1 Gotovo je prvo poluvrijeme u Livnu. Trenutni rezultat Troglav 1918 - Hajduk 0:0. #HŽV

34 Ušao je Skorup umjesto Martinovića. #HŽV

33 Prigoda za domaći sastav. Križan je dobio dobru loptu, pucao je s nekih 14 metara iskosa, gađao je suprotni kut, ali prošlo je pored vrata. #HŽV

24 Dodavanje Caktaša za usmljenog Ivanovskog koji se odlučio za udarac s vrha šesnaesterca, međutim otišlo je to pored lijeve vratnice. #HŽV

14 Lijepo su Gyurcso i Filip kombinirali u šesnaestercu domaćina, lopta je na koncu ubačena za Ivanovskog koji sa sedam metara puca glavom preko vrata. #HŽV

10 Utakmica je prekinuta zbog svečane prigode, a to je oproštaj od nogometa legende Troglava Danijela Krivića kojem je trener Bijelih Zoran Vulić na centru uručio dres Hajduka, a predsjedniku Borislavu Kovaču prigodne poklone. #HŽV

7 Prva prilika za Bijele. Pucao je Fomitschow s 19 metara, lopta se odbila od nekoga u bloku, međutim vratar Bučo uspio je obraniti ovaj udarac uz male poteškoće.#HŽV