Kup sv. Duje: Hajduk - Udinese 4:0!

5/5/2012 - 11:44 sati
Kup Svetog Duje 2012, 1. danKup Svetog Duje 2012, 1. danKup Svetog Duje 2012, 1. danKup Svetog Duje 2012, 1. danKup Svetog Duje 2012, 1. danKup Svetog Duje 2012, 1. danKup Svetog Duje 2012, 1. danKup Svetog Duje 2012, 1. danKup Svetog Duje 2012, 1. danKup Svetog Duje 2012, 1. danKup Svetog Duje 2012, 1. dan
Kup Svetog Duje 2012, 1. dan

Kadeti Hajduka prvi su finalisti Kupa svetog Duje, trećeg izdanja međunarodnog U-17 turnira što se ovog vikenda igra u Splitu. Odigrali su jutros izvrsnih 80 minuta i deklasirali Udinese sa čak 4:0!

Poveli su hajdukovci u 33. minuti kad je na asistenciju Kušete iz kornera, glavom pogodio Blažević. U 40-oj se Mujan oslobodio svojeg čuvara i mini-majstoriju zaključio vodstvom od 2:0 pred odlazak na odmor. U 45-oj (petom minuti drugog dijela) Kušeta je efektno prebacio vratara Favara za 3:0. Konačnih 4:0 efektnim je golom udarcem u suprotnu malu mrežu postavio Vojković.

Hajduk će u nedjelju u 12 sati igrati u finalu protiv Dinama koji je u drugoj polufinalnoj utakmici porazio Široki Brijeg s 5:0. U dvoboju za treće mjesto će Udinese igrati od 10 sati protiv momčadi iz Širokog.

Utakmice se igraju na pomoćnom poljudskom travnjaku, ULAZ JE SLOBODAN!