Kup: Hajduk poslijepodne protiv Karlovca

26/10/2011 - 07:09 sati

Hajduk će poslijepodne od 18 sati na Poljudu ugostiti Karlovac, bit će to posljednja utakmica 1/8 finala Hrvatskog kupa. Prethodno će danas svoje dvoboje odigrati Vinogradar - Slaven Belupo i Rudeš - Cibalia.

Već jučer su plasman u četvrtfinale izborili Osijek, Istra 1961, Dinamo, Rijeka i Zagreb. Dinamo je na "gostovanju" u Zagrebu svladao HAŠK s 4:0 golovima Ademija, Krstanovića, Moralesa i Sylvestra. Osijek je u Gradskog vrtu protiv drugoligaša Radnika slavio s 2:1. Domaćin je došao u vodstvo golom Ljubojevića u 4. minuti, ali je u 52. minuti sve na početak vratio Filip Mihaljević. Dario Zahora je u 79. minuti osigurao prolaz svojoj momčadi. Susret Varaždina i Istre 1961 otišao je u produžetke jer je nakon 90 minuta igre ostao početni rezultat. Gol odluke postigao je Karlo Primorac u 116. minuti iz kaznenog udarca i tako Istru 1961 odveo u četvrtfinale. Rijeka je eliminirala Inter golom Fenana Salčinovića u 59. minuti. Zagreb je u susretu protiv Splita u završnici prvog poluvremena došao do prednosti golovima Nikole Frljužeca i Damira Šovšića (11m). Konačnih 2:1 postavio je u 76. minuti Velimir Vidić.

U petak (28. listopada) u 10 sati u Kući hrvatskog nogometa u Zagrebu održat će se ždrijeb parova četvrtfinala Kupa. U četvrtfinalu se igra po dvostrukom kup sustavu pa će se ždrijebom odrediti i domaćini prvih utakmica. Prve utakmice četvrtfinala će se igrati 23. studenog, a uzvrati 30. studenog 2011. godine.

Oni koji ne budu poslijepodne na Poljudu tekstualni prijenos UŽIVO moći će od 18h pratiti na hajduk.hr!