90 Četiri minute nadoknade

88 Udarac Balića iz daljine, nije pogodio okvir vratiju

84 Odličan centaršut Vršajevića, skroz na drugu stranu do Gotala, njegov udarac završio u bloku

77 Gotal je bio u dobroj poziciji ali od svega ništa

74 Caktašu žuti karton jer je izbio loptu poslije faula, prije toga opomenut je Gotal zbog oštrog starta

65 Isključen Mrčela zbog prekršaja na Gotalu, drugi žuti. Sudac Križarić je morao učiniti ranije kad je Leko udario Vlašića

64 Milevski umjesto Malokua

61 Kolar tuče preko vratiju

56 Kod gola Gržana za 2:1 hajdukovci su prosvjedovali pokazujući sucima da je igrač Lokomotive igrao rukom

55 Gotalu poništen gol, sudac Križarić dosudio nepostojeći ofsajd

49 Vani je Vuković zbog ozljede, ušao je Balić

47 Vuković ispravio pogrešku i blokirao Šovšića

46 Počelo je 2. poluvrijeme

45+1 Kraj prvog poluvremena. Hajduk ima aktivan rezultat zahvaljući angažiranoj i borbenoj igri.

44 Izvrsna akcija, Vlašić do Maglice a on dalje do Gotala. Hajdukov 11 nije ima preciznu završnicu

40 Korner izborio Gotal, završilo prekršajem u napadu, a u nastavku akcije žuti Miloviću

37 Opasan udarac Bartoleca pored stative

35 Slobodnjak Caktaša odbio Sluga, kontra Lokomotive preko Kolara a Gržan tuče preko vratiju

32 Odlična situacija za Maglicu, obrana domaćih ga je blokirala

30 Udarac Vukovića iz daljine, preko vratiju

26 Nabacio Vlašić, Maglica glavom za 1:1

26 GOOOOOOOOOOOOL! Anton Maglica! Lokomotiva - Hajduk 1:1!

25 Hajduk ima glasnu i brojnu podršku na tribinama Kranjčevićeve

23 Udarac Caktaša, odbijen u korner

21 Hajduk može žaliti za šansom Malokua, Lokomotiva je povela nakon prekida

17 Prekidi su zasad jedine situacije koje Hajduk ima pred vratima Sluge. Opet je ubacio Caktaš ali je obrana domaćih očistila

14 Slobodnjak Caktaša, Leko odbio u korner. Na kraju bez opasnosti za vrata Lokomotive

6 Maloku je bio u odličnoj situaciji, išao je zaobići vratara Slugu ali mu je lopta pobjegla previše u desnu stranu

5 Andrijašević zabio za 1:0 poslije kornera