Igralište: Vranjic
Sutkinja: Jelena Pejković (Split)
Strijelci: 0:1 Čular (7), 0:2 Kuzmanić (26), 1:2 Perko (52), 2:2 Ćubre (57)
Hajduk: Bosančić, Mlačić, Milišić (od 59. Pedisić), Kralevski, Čular Domazet (od 49. Pregelj), Kuzmanić, Ivčević, Ora (od 36. Brnada), Radman (od 48. Pranić), Durdov (od 59. Mušura).

Hajdukovi pioniri odlično su ušli u susret i nakon 26. minuta golovima Roka Čulara i Marina Kuzmanića imali vodstvo od 2:0. Mogao je Kuzmanić u prvom dijelu i povećati vodstvo Bijelih, a onda su u prvih šest minuta drugog dijela propuštene još dvije velike prilike. Bruno Durdov nije zabio u situaciji jedan na jedan, a potom u 51. minuti Roko Ivčević nakon lijepe akcije po desnoj strani iz neposredne blizine pogađa vratnicu.

Kazna za momčad trenera Zlatka Jerkovića stiže u sljedećoj minuti, kada nakon prekida lopta dolazi do Šime Perka, koji volejem pogađa mrežu Ivana Bosančića za smanjenje vodstva Bijelih. Tako je prvi udarac u okvir gola Bijelih završio pogotkom, a isto se dogodilo i s drugim, pet minuta kasnije. Lovre Ćubre prihvatio je jednu odbijenu loptu i pogodio za konačnih 2:2.

-

KADETI: Solin - Hajduk  0:2 (0:0)
Sudac: Renato Lacić (Split)
Strijelci: 0:1 Kapulica (65), 0:2 Brajković (90)
Hajduk: Fesyuk, Hrgović, Begonja, Vušković, Skelin (od 66. Katić), Krstanović (od 60. Davidović), Lončar (od 86. Reić), Duić, Kavelj, Kapulica, Božić (od 46. Brajković).

Kadetima Hajduka dva pogotka bila su dovoljna za pobjedu. Dugo se lomio otpor domaćina, a bravu je otključao kapetan Luka Kapulica odličnim udarcem iz daljine u 65. minuti.

Momčad trenera Luke Vučka sačuvala je ovu prednost do završnice, a potom je u 90. minuti i udvostručila. Strijelac za konačnih 0:2 bio je Roko Brajković, koji se pogocima uspješno vraća nakon zaliječene ozljede.