Kadeti se uvjerljivom pobjedom plasirali u četvrtfinale Kupa

Kadeti: Marsonia - Hajduk   1:6 (0:2)
Osmina finala Hrvatskog nogometnog Kupa
Igralište: Branko Čavlović - Čavlek (Karlovac)
Sudac: Ante Čulina (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Pudić (34-ag), 0:2 Duić (38), 0:3 Prusina (50), 1:3 Koporčić (58), 1:4 Brajković (73), 1:5 Reić (85), 1:6 Prusina (88)

Hajduk: Fesyuk (od 60. Bosančić), Katić (od 60. Hrgović), Begonja (od 60. Antunović), Vušković, Pavić (od 60. Reić), Šemiga, Bobanović, Lončar (od 46. Prusina), Duić (od 60. Hodak), Jurak (od 60. Šimić), Brajković.

Hajdukovi kadeti u Karlovcu su pobijedili Marsoniju s uvjerljivih 6:1 i plasirali se u četvrtfinale Hrvatskog nogometnog kupa.
Nakon više od pola sata bez golova, domaći igrač Tomislav Pudić nespretnom je intervencijom doveo Hajduk u vodstvo, a samo četiri minute kasnije Nino Duić je postigao drugi gol za Bijele, pa se s 2:0 otišlo na odmor.
U drugom poluvremenu Ante Prusina zamijenio je Lovru Lončara i nakon samo pet minuta na terenu svladao domaćeg vratara Milu Nikolića te postavio uvjerljivih 0:3. Dominik Koporčić pogotkom u 58. minuti vratio je nadu domaćinu, ali Roko Brajković je u 73. minuti vratio tri gola prednosti za goste.
Oba trenera u drugom poluvremenu iskoristila su pravo na svih sedam zamjena, a u posljednjih pet minuta Hajduka su do visoke pobjede doveli Duje Reić i dvostruki strijelac Prusina.