KADETI: Dinamo - Hajduk 2:4 (1:2)
1. HNL – 26. kolo
Igralište: Maksimir
Sudac: Goran Pečarić (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Prodanović (6), 1:1 Mikić (11), 1:2 Matić (33), 2:2 Miljak (59), 2:3 Marušić (75), 2:4 Lekaj (90+2 – 11 m)
Hajduk: Bosančić, Fridl, Milišić (od 79. Marinović), Skelin, Perajica, Čular (od 64. Lekaj), Hodak, Ora (od 71. Hrastović), Lončar (od 64. Durdov), Prodanović (od 64. Marušić), Matić (od 71. Mlačić).
Kadeti Hajduka su nakon trijumfa protiv Osijeka u finalu Kupa prije četiri dana i u zadnjem kolu prvenstva razveselili navijače pobjedom nad Dinamom u gostima.

Obostrano otvorena igra rezultirala je s dva brza pogotka – po jednim na svakoj strani. Bijele je u vodstvo u šestoj minuti doveo Patrik Prodanović, dobio je kvalitetnu dubinsku loptu i s 12-13 metara prizemnim udarcem svladao Antonija Rajića. Dinamu je izjednačenje donio Noa Mikić samo pet minuta kasnije, ali momčad trenera Zvonimira Tomića na odmor je ipak otišla s minimalnom prednošću. Lovre Lončar odigrao je odličnu povratnu loptu, a Duje Matić lijepo pogodio bliži kut.

Dinamo je svim silama nastojao doći do izjednačenja i u tome uspio u 59. minuti preko Tina Miljka. Završnica je ipak pripala Bijelima. U 75. minuti Andro Marušić je bio priseban u situaciji jedan na jedan i zatresao mrežu za treće vodstvo Bijelih. U sudačkoj nadoknadi Marušić je nakon uspješnog driblinga srušen u kaznenom prostoru domaćih, sudac Goran Pečarić dosudio je jedanaesterac, a Mateo Lekaj udarcem s bijele točke postavio konačnih 2:4.