Kadeti Hajduka uvjerljivi u četvrtfinalu Kupa

KADETI: Rudeš - Hajduk 0:4 (0:2)
Hrvatski nogometni kup - četvrtfinale
Igralište: NK Rudeš
Sudac: Marko Cestarić (Sisak)
Strijelci: 0:1 Prodanović (6), 0:2 Prodanović (19), 0:3 Ćalušić (51), 0:4 Lekaj (77)
Hajduk: Bezeljak, Fridl, Milišić (od 46. Krstanović), Skelin, Perajica (od 65. Tudor), Čular (od 57. Hodak), Durdov (od 57. Žeravica), Ora (od 65. Hrastović), Matić, Ćalušić (od 57. Lekaj), Prodanović.

Kadeti Hajduka plasirali su se bez većih problema u polufinale Hrvatskog nogometnog kupa. Bijeli su u gostima uvjerljivo pobijedili Rudeš, konačni rezultat bio je 0:4.

Dva brza pogotka Patrika Prodanovića u 6. i 19. minuti usmjerila su tijek utakmice. Hajdukov napadač oba puta je bio vrlo koncentriran i precizan u situacijama jedan na jedan.

Hajduk je do poluvremena mirno sačuvao vodstvo, a nakon samo šest minuta igre u nastavku lijepim pogotkom Marina Ćalušića s više od 20 metara zapečatio pobjedu. Konačnih 0:4 postavio je nakon solo akcije Mateo Lekaj u 77. minuti.

U posljednjih 10-ak minuta probudio se i domaćin, ali jedine dvije opasne akcije zaustavio je Hajdukov vratar Raul Bezeljak.