Juniorima tri boda na gostovanju kod Rudeša

Sudac: Davor Ješić (Sisak)

Strijelci: 0:1 Lazar (28), 0:2 Ćubelić (33), 0:3 Domančić (65)

Hajduk: Silić, Letaj (od 77. Topić), Ljubičić (od 68. Petrović), Ćubelić (od 57. Brkljača), Domančić (od 68. Botica), Breškić (od 46. Posinković), Pelivan, Krolo, Lazar (od 57. Mamić), Biuk, Bradarić.

Hajdukovi juniori ostvarili su šestu uzastopnu pobjedu u 1. HNL.

Momčad trenera Marijana Budimira u gostima je pobijedila Rudeš s uvjerljivih 3:0. Bijeli su od početka nametnuli jak ritam i u 12. minuti stvorili prvu dobru priliku. Stipe Biuk odlično je probio stranu i ubacio prizemnu loptu, a Marko Domančić sa desetak metara nije uspio pogoditi gol.

Hajduk je do vodstva došao u 28. minuti. Franjo Lazar prihvatio je loptu u protivničkom šesnaestercu i snažnim udarcem pogodio desni kut nemoćnog domaćeg vratara Karla Kralja.

Pet minuta kasnije Bijeli su kreirali odličan  kontranapad, Domančić je izbio sam pred gostujućeg vratara i nesebično poslužio Ivana Ćubelića koji je loptu ubacio u mrežu.

Konačan rezultat postavio je Domančić u 65. minuti, kada je bio najspretniji pred vratima Rudeša i jednu odbijenu loptu poslao iza leđa domaćeg čuvara mreže.