Juniorima sva tri boda na gostovanju kod Cibalije

Igralište: Cerić
 Sudac: Antonio Škobić (Osijek)
Strijelci: 0:1 Bobanović (42), 0:2 Duić (48), 0:3 Reić (58)
Hajduk: Buljan (od 84. Bezeljak), Đolonga, Arković, Begonja, Hrgović (od 75. Krstanović), Capan (od 84. Pavić), Reić (od 75. Jemo), Nazor (od 21. Skoko), Duić (od 61. Žeravica), Bobanović, Vrcić.

Juniori Hajduka na gostovanju su pobijedili Cibaliju u 26. kolu 1. HNL. Konačan rezultat bio je 0:3, a Bijeli su od samog početka pokazali da im je jedini cilj osvajanje sva tri boda. Redali su se napadi prema golu domaćih, dvije dobre prilike propustio je Jere Vrcić, a Luka Marijanović je u 32. minuti odlično zaustavio dobar udarac Noa Skoke

Deset minuta kasnije lijepo je Šimun Hrgović nabacio s lijeve strane a udarac Nina Duića glavom odbio je domaći čuvar mreže. Pritrčao je Frane Bobanović i s 10 metara iskosa ubacio loptu u mrežu.

Kada je odmah na početku nastavka Duić iz gužve postigao drugi pogodak za Bijele, dalo se naslutiti konačni ishod susreta. U 58. minuti Duje Reić je na drugoj stativi sačekao dobar ubačaj i iz voleja zakucao loptu za konačnih 0:3.

Nisu Bijeli stali niti nakon visokog vodstva i dalje su držali inicijativu i bili opasni, dok domaćin u ovoj utakmici nije ozbiljnije zaprijetio tijekom svih 90 minuta.