Juniori: Hajduk – Orijent 1919 6:0 (1:0)
Utakmica 3. kola Prve HNL
Gledatelja: 70
Sudac: Marino Majstrović (Split)
Strijelci: 1:0 Čuić (18), 2:0 Lauš (55), 3:0 Jenjić (64–11 m), 4:0 Domančić (79), 5:0 Šarić (82-11m), 6:0 Domančić (88)

Hajduk: Sentić (od 62. Silić), Unušić (od 46. Iličić), Vujčić, Škaričić (od 80. Mamut), Bekavac, Mijatović (od 70 Domančić), Čuić, Jurica (od 46. Jenjić), Šarić, Lauš (od 70 Galić), Biuk (od 53. Topić).

Hajdukovi juniori u 3. kolu 1. HNL su ostvarili visoku pobjedu od 6:0 protiv Orijenta. No, igrači trenera Marijana Budimira dugo su lomili otpor gostiju, na semaforu je sve do 50. minute svijetlilo 1:0. Do vodstva su Bijeli došli nakon uigrane kombinacije iz kornera, a strijelac je bio Mario Čuić. Hajduk je imao inicijativu i prijetio gostima, najčešće preko Ivana Šarića i Tina Blaža Lauša. Upravo ova dvojica igrača sudjelovala su u najljepšoj akciji prvog dijela u 40. minuti. Akciju je Šarić završio udarcem pod prečku, a vratar gostiju Romano Benulić odlično je intervenirao i odbio loptu u korner. Nakon udarca iz kuta opalio je Čuić sa 16 metara, ali zatresla se samo vratnica.

U drugom dijelu Hajduk je nastavio s dominacijom, ali su za razliku od prvih 45 minuta sada bili i izuzetno efikasni. Raspoloženi Ante Bekavac u 55. minuti je lijepo ubacio slijeve strane a Lauš glavom s osam metara povećao vodstvo Bijelih. U samo dvije minute Čuić je dva puta pao u šesnaestercu Orijenta. Prvu situaciju sudac Marino Majstrović procijenio je kao simuliranje i dodijelio mu žuti karton, a drugi put je pokazao na bijelu točku, odakle je Bruno Jenjić sigurno poentirao za 3:0. Do kraja susreta preostalo je bilo 26 minuta u kojima je gostujući vratar još tri puta vadio loptu iz mreže.

Dva puta u strijelce se upisao Marko Domančić koji je u igru ušao u 70. minuti.  Prvi put asistirao mu je Domagoj Topić, a posljednji šesti pogodak postigao je glavom nakon još jednog idealnog centaršuta Bekavca. Prije opisane akcije, Čuić je izborio još jedan jedanaesterac nakon vještog driblinga u šesnaesercu. Jenjić je prepustio izvođenje Šariću i pobrao pljesak tribina, a bijeli 'jedanaest' je sigurnim udarcem zatresao mrežu.