Juniori: Hajduk – Hrvatski dragovoljac   6:1   (3:0)
Utakmica 5. kola Prve HNL
Igralište: Poljud
Sudac: Goran Gabrilo (Split)

Strijelci: 1:0 Čuić (22), 2:0 Vušković (25), 3:0 Vušković (28-11 m), 4:0 Kosić (63), 5:0 Bajić (72), 6:0 Vušković (75), 6:1 Radoš (87)

Hajduk: Baždarić, Iličić (od 61. Dalyanoglu), Dellova, Vušković, Radić (od 76. Belančić), Čuić (od 70. Jurica), Šarić, Jenjić (od 70 Vujčić), Kosić, Brnić (od 76. Lauš), Bajić (od 76. Nikl).

Hajdukovi juniori ostvarili su još jednu uvjerljivu pobjedu u 1. HNL i preuzeli prvo mjesto na ljestvici. Momčad Marija Despotovića u vodstvo je došla nakon 22 minuta igre. Lumbardh Dellova je sa svoje polovice krenuo u solo prodor i s desne korner linije ubacio u sredinu, a Mario Čuić bio je na pravom mjestu i pospremio loptu u mrežu. Bijeli su povećali vodstvo tri minute kasnije. Čuić je izborio prekršaj na 24 metra od protivničkog gola, a Mario Vušković snažnim udarcem neobranjivo poslao loptu u desni kut vratara gostiju Mihaela Zrinščaka. Vušković je postigao i treći pogodak na utakmici u 28. minuti. Stoper Bijelih ovaj put bio je precizan s bijele točke, jedanaesterac je zasluga Ivana Brnića koji je silovito prošao po lijevoj strani i u šesnaestercu prisilio Maxa Ilijana Varivodu na prekršaj. U prvom dijelu gosti su zaprijetili samo jednom. Igrala se 38. minuta, nakon mini pritiska i nekoliko ubačaja pred gol, šutirao je s 12 metara Varivoda, ali je Vice Baždarić bio na mjestu.

Golijada se nastavila i u drugom dijelu, Hajduk je preko Filipa Kosića, Jurice Bajića i još jednom Vuškovića došao do visokih 6:0. Posljednja dva gola bila su izuzetno atraktivna, a asistencije pripisujemo Ivanu Šariću. Gosti su počasni pogodak postigli u 77. minuti, nakon što je Marin Belančić u kaznenom prostoru oborio Adrijana Ročeka, precizan je s bijele točke bio kapetan gostiju Petar Radoš.