Juniori u gostima pobijedili Sesvete rezultatom 4:1

Juniori: Sesvete - Hajduk  1:4 (1:3)
Utakmica 6. kola Prve HNL
Igralište: Sesvete
Sudac: Ante Čuljak (Zagreb)
Strijelci: 1:0 Šurmin (12), 1:1 Prpić (22), 1:2 Čuić (25 – 11 m), 1:3 Vrcić (31), 1:4 Jakir (80)
Hajduk: Silić, Želalić (od 67. Posinković), Vladušić, Capan, Čuić, Hrgović (od 60. Dominić), Pukstas, Domančić, Prpić, Bradarić, Lazar (od 25. Vrcić).
Juniori Hajduka ostvarili su uvjerljivu pobjedu na gostovanju u Sesvetama. Momčad trenera Marijana Budimira pobijedila je rezultatom 4:1, iako su prvi, već u 12. minuti u vodstvo došli domaći igrači. No, Bijeli su se brzo konsolidirali i u samo četiri minute preokrenuli rezultat. Nakon udarca iz kuta u 22. minuti i gužve pred golom Matea Žgele, Dominik Prpić je pogodio za 1:1. Tri minute kasnije Rokas Pukstas je oboren u domaćem šesnaestercu i sudac Ante Čuljak pokazao je na bijelu točku. Filip Čuić sigurno je pogodio desni kut.

Čuić je zaprijetio domaćima i u 31. minuti, opasan udarac završio je u bloku, a odbijenu loptu u mrežu je poslao Jere Vrcić. U drugom dijelu momčad Sesveta je bezuspješno pokušavala doći do smanjenja rezultata, a 10 minuta prije kraja utakmice nakon brze akcije Bijelih, Antonio Jakir je udarcem glavom postavio konačan rezultat.