Igralište: Kajzerica
Sudac: Toni Dadić (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Čondrić (12-ag), 0:2 Pukštas (29), 1:2 Čondrić (41)
Hajduk: Silić, Posinković (od 62. Jurić-Petrašilo), Vladušić, Bradarić (od 65. Vladušić), Prpić, Letaj (od 79. Dominić), Pukštas, Lazar (od 79. Vrcić), Brkljača, Hrgović (od 79. Jakir), Čuić. (od 79. Antunović).

Hajdukovi juniori nastavili su s nizom odličnih rezultata.  Na gostovanju kod Lokomotive momčad trenera Marijana Budimira osvojila je sva tri boda i ostvarila sedmu prvenstvenu pobjedu, konačan rezultat bio je 1:2.

Susret je odlučen u prvom poluvremenu, kada su postignuta sva tri pogotka. Dva puta mrežu je zatresao igrač Lokomotive David Čondrić. Njegovim autogolom Hajduk je poveo u 12. minuti, a 17 minuta kasnije Rokas Pukštas povećao je vodstvo splitske momčadi. Nakon prekida najviše je skočio na drugoj stativi i glavom zatresao mrežu. Četiri minute prije kraja prvog dijela, Čondrić je na sličan način svladao Tonija Silića i smanjio vodstvo gostiju.

U drugom poluvremenu najveću priliku za Hajduk imao je Pukštas, ali u situaciji jedan na jedan nije bio precizan. Domaći su u 80. minuti imali najveću priliku za izjednačenje. Sudac Toni Dadić dosudio je najstrožu kaznu zbog prekršaja Stipe Vladušića.  Šutirao je Karlo Špeljak, ali je promašio okvir gola.

Preostalih 10 minuta mreže su mirovale i Bijeli se u Split vraćaju s tri vrijedna boda.