JUNIORI: Istra 1961 - Hajduk 1:4 (0:2)
1. HNL – 4. kolo
Igralište: Medulin
Sudac: Mateo Čalić (Marčana)
Strijelci: 0:1 Reić (10), 0:2 Prodanović (34), 1:2 Đuranović (46), 1:3 Skoko (80), 1:4 Bačić (90+1)
Hajduk: Fesyuk, Hodak (od 77. Fridl), Pavić, Skelin, Begonja, Ćalušić (od 63. Bobanović), Reić (od 77. Jurak), Kavelj, Prodanović (od 63. Bačić), Žeravica (od 57. Lončar), Skoko.
Juniori Hajduka i s trećeg ovosezonskog gostovanja donose sva tri boda s kojima zadržavaju maksimalan učinak nakon četiri odigrana kola.

Za Bijele je utakmica u Medulinu odlično počela i već u desetoj minuti Duje Reić svladao je preciznim i jakim udarcem s više od 20 metara domaćeg vratara Marka Juršića. Prvo poluvrijeme proteklo je u dominaciji Hajduka, Bijeli su stvorili nekoliko izglednih prilika, a kada je u 34. minuti Patrik Prodanović povisio vodstvo, činilo se da bodovi sigurno idu u Split.

No, u prvoj minuti nastavka Luka Đuranović nakon lijepe i precizne akcije domaćih smanjuje vodstvo Hajduka te vraća neizvjesnost utakmici. Slijedi period obostrano otvorene igre, domaćin je želio doći do izjednačenja, a Bijeli su tražili i treći pogodak kao potvrdu pobjede. To se i dogodilo u 80. minuti, kada je Noa Skoko primio loptu  u šesnaestercu, stvorio prostor za šut i s 13 m pogodio suprotni kut. Konačnih 1:4 u sudačkoj nadoknadi postavio je Mateo Bačić, preciznim udarcem malo iskosa u gornji kut.

U 5. kolu momčad trenera Tonija Golema na Poljudu će 1. rujna ugostiti Goricu.