Juniori svladali Varaždin na Poljudu

13/10/2018 - 18:21 sati
Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1
Juniori: Hajduk - Varaždin 4:1

Utakmica 7. kola Prve HNL
Gledatelja: 150
Sudac: Toni Bešker (Solin)

Strijelci: 1:0 Šarić (27.), 2:0 Mihalić (AG)(62.), 3:0 Šarić (65.), 3:1 Dedić (72.), 4:1 Čuić (77.).

Hajduk: Baždarić, Iličić (od 54. Dalyanoglu), Vujčić (od 71. Milinović), Radić, Jurica (od 81. Rončević), Brnić, Čuić, Šarić (od 71. Lauš), Nikl (od 46. Birkić), Jenjić (od 46. Giljanović), Dellova.

Hajdukovi juniori na svom su terenu upisali uvjerljivu pobjedu protiv vršnjaka iz Varaždina, momčad Marija Despotovića odigrala je još jednu efikasnu utakmicu i na koncu zasluženo slavila rezultatom 4:1.

Bijeli su od samog početka susreta uspostavili kontrolu nad igrom, pokušao je Hajduk visokim pritiskom natjerati goste na pogrešku i doći do ranog vodstva, međutim Varaždinci su uspješno odolijevali napadima sve do 27. minute. Tada je Ivan Šarić načeo mrežu gostiju, jedan ubačaj netko je u šesnaestercu glavom skrenuo prema njemu, napadač Bijelih ostao je sam na osam metara odakle je pogodio za 1:0.

Drugi pogodak pao je tek u 62. minuti kada je Ivan Brnić nakon sjajnog prodora po lijevoj strani natjerao Emanuela Mihalića da skrene loptu u svoju mrežu. Krilni napadač Bijelih sjurio se po lijevoj strani, zatim je oštro ubacio pred vrata Varaždina, a Mihalić je u namjeri da izbaci loptu prevario svog vratara.

Sličan scenarij vidjeli smo samo tri minute kasnije, nezadrživi Brnić se lakoćom riješio svog čuvara, s lijeve strane je ušao u šesnaesterac, poslao loptu na sedam metara gdje je naletio Šarić i postigao svoj drugi pogodak na utakmici.

U 72. minuti na 3:1 su smanjili Varaždinci, Antonio Dedić najbolje se snašao nakon ubačaja u šesnaesterac Hajduka i pogodio pored nemoćnog Vice Baždarića

Za potez utakmice na koncu se pobrinuo Mario Čuić koji se u 77. minuti sjurio kroz sredinu, a zatim je snažnim udarcem s dvadesetak metara probušio vratara gostiju za konačnih 4:1.