Igralište: HNK Rijeka
Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav)
Strijelci: 0:1 Tolaj (19), 0:2 Čuić (29), 0:3 Nikl (90+3)

Hajduk: Baždarić, Iličić, Ševelj, Vušković, Radić, Kosić, Giljanović, Čuić (od 72. Rončević), Blagaić (od 62. Nikl), Tolaj (od 72. Lauš), Šarić (od 84. Brnić).

Hajdukovi juniori pobijedili su Rijeku u derbiju 12. kola rezultatom 3:0. Igrači trenera Marija Despotovića veliki dio posla obavili su u prvom dijelu. Riječanima su dopustili samo jedan udarac u okvir, ali je Vice Baždarić bio siguran. Golovi Hajduka bili su plod lijepih akcija, prvom pogotku u 19. minuti prethodio je ubačaj s desne strane, Filip Zrilić loše je odbio loptu, a Blaert Tolaj je sa šest metara pogodio mrežu. Pravim eurogolom vodstvo Bijelih povećao je u 29. minuti Mario Čuić. Dobio je loptu na 30-ak metara od gola poveo je nekoliko metara i pravom bombom pogodio desne rašlje gola Ivora Pandura.

U nastavku su se Bijeli bez većih problema čuvali vodstvo te u samoj završnici prijetili iz kontri. U 81. minuti lijepo je Tino Blaž Lauš dubinskom loptom tražio Ivana Brnića, ali je domaći stoper bio za djelić sekunde brži i spasio domaću mrežu. Desetak minuta kasnije spasa nije bilo, Brnić je iskoristio svoju brzinu, pobjegao obrani Rijeke i lijepo šutirao s 18 metara, vratar Pandur je loptu odbio, a Mateo Nikl sa sedam metara zatresao mrežu i postavio konačnih 0:3.