Juniori putuju u Azerbejdžan s tri gola prednosti

12/9/2022 - 19:11 sati
Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0Juniori: Hajduk - Gabala 3:0
Juniori: Hajduk - Gabala 3:0

JUNIORI: Hajduk – Gabala S.C. 3:0 (1:0)
UEFA Liga mladih – 1. kolo
Sudac: David Smajc (Slovenija)
Strijelci: 1:0 Vrcić (24 -11 m), 2:0 Ćalušić (51), 3:0 Nazor (83)
Hajduk: Buljan, Đolonga (od 57. Hrvojević), Vušković, Jurić-Petrašilo, Dominić (od 46. Ćalušić), Hrgović (od 83. Pavić), Šemiga, Capan, Vrcić (od 81. Duić), Brajković (od 64. Nazor), Antunović (od 64. Jemo).

Juniori Hajduka na uzvrat prvog kola UEFA Lige mladih putuju u Azerbejdžan s prednošću od 3:0.  Momčad trenera Marijana Budimira protiv Gabale S.C. je ostvarila uvjerljivu pobjedu, iako u prvoj četvrtini susreta na Poljudu nije bilo pogodaka. Prvu priliku Bijeli su stvorili u sedmoj minuti, Mate Antunović lijepo je gurnuo loptu za Roka Brajkovića, a njegov udarac završio je u bloku. Prvi udarac gosti su uputili u 14. minuti, pokušao je Mehraj Bakshali, ali bez uspjeha.

Vodeći pogodak Hajduk je postigao iz jedanaesteerca u 23. minuti. Najstroža kazna označena je zbog igre rukom Bakshalija, a Jere Vrcić bio je siguran izvođač. Još jednu priliku imali su Bijeli u prvom dijelu, nakon kornera lopta je došla do Vrcića, čiji udarac glavom nije bio precizan.

U petoj minuti nastavka žuti karton nakon pada u protivničkom šesnaestercu dobio je Niko Đolonga, procjena suca bila je da se radi o simuliranju. Nakon lijepe akcije Vjeke Šemige u 51. minuti, Hajduk dolazi do povećanja vodstva. Vrcić je dobio loptu od Šemige i ubacio s desne strane a Marin Ćalušić iz blizine pogodio mrežu. U 76. minuti gosti su uspjeli povezati nekoliko dodavanja na Hajdukovoj polovici i dva puta zaprijetiti udarcima iz daljine, ali bez većih problema za vratara Bijelih Bornu Buljana

Konačnih 3:0 postavljeno je sedam minuta prije kraja susreta. Pogotku je opet prethodila akcija Šemige po desnoj strani, a na njegov ubačaj spretno je reagirao Krešimir Nazor i loptu glavom poslao u mrežu.