Juniori poraženi od Lokomotive u polufinalu Kupa

JUNIORI: Lokomotiva - Hajduk 3:2  (3:2)
HNK – polufinale
Igralište: Kajzerica
Sudac: Antonio Melnjak (Rijeka)
Strijelci: 0:1 Kavelj (2), 1:1 Sušak (7), 2:1 Matijević (17), 2:2 Kavelj (44), 3:2 Sušak (44)
Hajduk: Buljan, Đolonga, Begonja, Jurić Petrašilo, Hrgović, Skoko (od 62 Duić), Sigur, Ćalušić (od 55. Reić), Kavelj (od 62 Nazor), Vrcić , Brajković (od 81. Jemo).

Juniori Hajduka nisu se uspjeli plasirati u finale Hrvatskog nogometnog kupa. Momčad trenera Marijana Budimira poražena je u Zagrebu od Lokomotive rezultatom 3:2. Počelo je odlično za Bijele, već u 2. minuti Ante Kavelj doveo je Hajduk u vodstvo, ali potom slijedi preokret Lokomotive u režiji Mirka Sušaka i Vite Matijevića.

Kavelj je drugim pogotkom minutu prije odmora vratio stvari na početak, ali nekoliko sekundi kasnije i Sušak postaje dvostruki strijelac i ludo prvo poluvrijeme zaključuje ukupno petim pogotkom, a trećim za domaćine.

U drugom poluvremenu Hajduk je imao inicijativu i pokušavao svim silama stići do izjednačenja, a Lokomotiva je bila opasna u kontrama te je u 73. minuti imala priliku za povećanje vodstva s bijele točke, ali je jedanaesterac ostao neiskorišten.

Domaćin se na kraju uspio obraniti, mreža Dominika Vincelja ostala je nedirnuta i Lokomotiva se plasirala u finale.