Juniori poraženi na gostovanju kod Mladosti (Ž)

JUNIORI: Mladost (Ž) - Hajduk  1:0 (1:0)
Stadion: Brdo
Sudac: Ivan Čužić (Velika Gorica)
Strijelac: 1:0 Mrkić (26)
Hajduk: Bezeljak, Hodak, Skelin (od 68. Perajica), Mlačić, Milišić (od 64. Krstanović), Hrastović, Ćalušić, Lončar (od 46. Kajtazi), Skoko, Žeravica, Zudin (od 46. Perkovich).
Juniori Hajduka na gostovanju kod Mladosti (Ž) su doživjeli prvi poraz u ovoj sezoni. Domaćin je ostvario minimalnu pobjedu od 1:0 i skočio na peto mjesto ljestvice 1. HNL.
Hajduk je u prvom poluvremenu imao posjed i terensku inicijativu, stvorili su Bijeli i nekoliko opasnih situacija pred vratima Muhameda Smajića, ali je domaća obrana funkcionirala vrlo dobro. Trenutak odluke dogodio se u 26. minuti kada je Leon Raljić ubacio u kazneni prostor, a Šime Mrkić odlično skočio i glavom loptu poslao iza leđa Raula Bezeljaka
U nastavku je trener Bijelih Zlatko Jerković izvršio četiri izmjene, Hajduk je pritisnuo i tražio izjednačenje. Bijeli su stvorili nekoliko prilika, ali rezultat je ostao nepromijenjen.
U sljedećem kolu juniori Hajduka na Poljudu dočekuju Sesvete.