Juniori pobijedili Varaždin u uzbudljivoj završnici

5/3/2021 - 18:07 sati
Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2
Juniori: Hajduk - Varaždin 3:2

Juniori: Hajduk - Varaždin  3:2 (0:0)
Bez gledatelja
Sudac: Marino Majstrović (Split)
Strijelci: 1:0 Ljubičić (50), 2:0 Ljubičić (54), 2:1 Benko (66), 2:2 Fotak (78), 3:2 Ljubičić (90+2)

Hajduk: Silić, Posinković (od 86. Vladušić), Buljan, Bradarić, Letaj (od 86. Petrović), Krolo, Lazar (od 46. Botica), Brkljača (od 46. Pukstas), Domančić (od 86. Mamić), Ljubičić (od 90+3 Klarić), Biuk.

Juniori Hajduka pobijedili su Varaždin s 3:2, a utakmica je odlučena u uzbudljivoj završnici. Igrala se druga minuta sudačke nadoknade kada je Marin Ljubičić primio loptu u šesnaestercu gostiju, okrenuo se i prizemnim udarcem pogodio donji desni kut za veliko slavlje Bijelih.

Isti igrač je momčad trenera Marijana Budimira na startu drugog poluvremena doveo u komfornu poziciju i vodstvo od 2:0. U 50. minuti Stipe Biuk je izveo korner s lijeve strane, Luka Bradarić glavom s druge stative vratio loptu u sredinu, a Ljubičić lukavom reakcijom svladao gostujućeg vratra Luku Šteku. Četiri minute kasnije, prvi strijelac lige pokazao je da ga krasi i dobra igra glavom. Odlično je reagirao na ubačaj s desne strane i leđima okrenut golu glavom prebacio gostujućeg vratara.

Vrlo efektan pogodak desnom nogom u bliže rašlje u 66. minuti postigao je i Marko Domančić, ali je bio u milimetarskom zaleđu, a nakon izvedenog prekida gosti brzom akcijom dolaze do smanjenja vodstva Bijelih.  Dobar ubačaj s desne strane na pravom mjestu dočekao je Mauro Benko i loptu od prečke pospremio u mrežu. U 75. minuti Domančić je lijepo proigrao Ljubičića na visini jedanaesterca, ali je njegov udarac prošao tik uz vratnicu. Kazna je uslijedila tri minute kasnije, kada je nakon slobodnog udarca s desne strane loptu glavom u mrežu poslao Marijan Fotak i goste doveo do izjednačenja. Bijeli su tada zaigrali na sve ili ništa i u samoj završnici ipak došli do sva tri boda.