Juniori pobijedili Slaven Belupo s 3:0

9/3/2019 - 18:59 sati
Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0
Juniori: Hajduk - Slaven Belupo 3:0

Juniori: Hajduk – Slaven Belupo 3:0 (0:0)
1. HNL – 17. kolo
Igralište: Poljud
Gledatelja: 100
Sudac: Duje Strukan (Split)

Strijelci: 1:0 Šarić (67), 2:0 Buble (89), 3:0 Jenjić (90+2)

Hajduk: Runje, Ševelj, Mamut, Dellova, Kćira (od 90. Jurica), Giljanović, Martinović (od 90. Belančić), Čuić (od 65. Buble), Lauš (od 46. Šarić), Brnić (od 83. Nikl), Tolaj (od 65. Jenjić).

Hajdukovi juniori pobijedili su Slaven Belupo s 2:0, nakon velike borbe i gotovo 50 minuta brojčane inferiornosti. U slabom prvom poluvremenu nismo zabilježili niti jedan udarac u okvir gola. Hajduk je stvorio samo dvije polušanse, ali su udarci Marija Čuića u trećoj i Vicka Ševelja u 15. minuti bili neopasni.  U 43. minuti momčad trenera Igora Tolića ostala je na terenu s igračem manje. Lumbardh Dellova u samo tri minute zaradio je zbog oštrih prekršaja dva žuta kartona i sudac Duje Strukan poslao ga je u svlačionicu. U drugom dijelu odmah na početku u igru je ušao Ivan Šarić i unatoč brojčanom stanju na terenu Hajduk je postao opasniji i konkretniji.

U prvih 10 minuta zaprijetili su Bijeli dvaput, najprije je Ivan Brnić u kontri odlično proigrao Blearta Tolaja čiji udarac se od bloka odbija u korner. Nakon ubačaja iz kuta pokušao je iz voleja Čuić, ali lopta je otišla preko gola. Najavu Hajdukova vodstva vidjeli smo u 58. minuti kada Tolaj pogađa vratnicu nakon odlične akcije Šarića i Brnića. Brnić je još dva puta zaprijetio gostima u 61. i 65. minuti, a dvije minute kasnije eto i vodstva Bijelih. Bruno Jenjić i Luka Buble koji su ušli u igru dvije minute ranije odigrali su lijepu akciju, Buble je ubacio pred vrata, a Šarić jakim udarcem s 10-ak metara pogodio lijeve rašlje.

Prvi udarac gostiju u okvir zabilježili smo u 75. minuti, pokušao je Ivan Delić, ali Roko Runje je bez većih problema obranio. Strijelac drugog pogotka za Hajduk bio je raspoloženi Buble. On je lijepo primio jednu loptu u šesnaestercu gostiju i s nekih 12 metara je prisebno plasirao u suprotni kut vratara Davida Šugića. Konačnih 3:0 postavio je u sudačkoj nadoknadi Jenjić udarcem s bijele točke.